Хачапууури• 09 июля в 10:15

УЗ сервіс

Зла як собака. 2 години намагалася купити квитки і все марно🥹🥹😤🤯
ЧупакабраЗеБест• 09 июля в 22:24
Так точно!• 09 июля в 22:28
Ответ дляКолгоспниця
Я в шоці, як це люди не пам´ятають про квитковий ажіотаж. В Крим квитків тупо не було. На Сімферополь ще більш менш, а на Феодосійський купити - ото був квест так квест
Не было такого. Может за пару дней и был но уж точно не за месяц
КонхфЭдкаТузик• 09 июля в 22:52
Ответ дляХачапууури
Так само. Я мабуть до 100 спроб зробила. Зайшла о 9.30, лишалося 15 штук. Думаю, о зараз куплю, вже ажиотаж трохи спав. Ага . Те саме, вже хтось купив. Хоча додаток вже не вис
в 9-30 там вже ловити не було чого. Якщо вам 1 квиток, то вони ще обов´язково з´являться.
Я ціле купе намагалась викупити.
как тебе такое илон маск• 09 июля в 23:22
Ответ для4есотка
Буквально пару месяцев марафон освещал эту тему. Что там целая мафия , главарь какой-то бывший проводник , кличка то ли барон, не помню. Они каким-то чудным образом взламывают и скупают все билеты. Перцовский пожимал плечами ,мол вообще не знает, не понимает. Это я вам почти дословно этот бред рассказываю. И доказательств нет и сделать ничего нельзя, ведется следствие. На кого это рассчитано ?
добре, що хоч Кличко винен, а неРлрлшенко, як завжди ))))
автор Хачапууури • 10 июля в 08:48
Сьогодні та сама тєма. На тікетс.юа взагалі потяги відпочивають😂😂
автор Хачапууури • 10 июля в 08:48
Дон Пэдро• 11 июля в 10:00
Ответ для4есотка
Колись працювала на Укрпошті. Але звільнилась, бо змушували працювати під обстрілами и не дозволяли ходити в укриття (Харків). А в перший день війни цирк був. В робочу групу менеджерка написала «можете выходить на работу по своему усмотрению , они по мирным стрелять не будут».
Я зараз працюю в Укрпошті, але я в генеральній дирекції, в нас інакше ...