Хачапууури• 09 июля в 10:15

УЗ сервіс

Зла як собака. 2 години намагалася купити квитки і все марно🥹🥹😤🤯
ХвостПистолетом• 09 июля в 15:37
Ответ дляХачапууури
Вчора були на вокзалі, сказали зазвичай щастить першим трьом в черзі😂
Є квитки
Тетяна-187f• 09 июля в 15:39
Ответ дляМушля з Криму
а підкажіть будь ласка, автовикуп можна підключити тільки в той день коли стартує продаж? ну от умовно, мені потрібно на 26 серпня, продаж відкриють 7 серпня, то автовикуп я можу включити тільки 7 серпня?
Так
Мушля з Криму• 09 июля в 15:39
Ответ дляТетяна-187f
Так
Дякую
Пушкининиана• 09 июля в 15:47
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Люди явно з дойчебан ніколи не стикалися))) УЗ після цього раєм здається
Мої німецькі колеги жартують, що керівництво Дойчебан треба в УЗ відправити переймати досвід , як треба працювати
Крошка Енот• 09 июля в 16:03
Ответ дляПушкининиана
1000%
Мала їздить на навчання кожен місяць
З 20 ти поїздок точно більше половини разів поїзд затримувався
Один раз відмінили ))
Ясамаякрасивая)• 09 июля в 16:26
Є квитки до Франківська з Києва на 28.07, але в різних купе.
На цей же потяг з Черкас є квитки в одному купе
Анти-анонім• 09 июля в 16:28
Ответ дляМульйонерша
Автовикуп багато хто ставить завчасно. Це також впливає.
А вам куди потрібно?
А як його ставити?
наКоблучках• 09 июля в 16:42
Ответ дляПушкининиана
Пробуйте ще.
Купляла білети на Трускавець, о 8:02 уже не було, о 9 не було, а в 12 несподівано купила.
Тим більше вам треба 1 квиток. У мене була складніше задача - 4 в одному купе
Вдалося 4 в одному купе?
автор Хачапууури • 09 июля в 16:44
Ответ дляспальное место
Це анріал. Щоб купити треба рівно о 8.00 брати бічні плацкарт. Я так змогла 3 квитки до Татарова купити
Після 12 почали зʼявлятися по 1-2 штуки. Але всеодно зразу вони зникали. Ледве купили верхні біля туалету
автор Хачапууури • 09 июля в 16:46
Ответ дляТак точно!
А что лагерь не обеспечивает доставку?
Можна було трансфер замовить при бронюванні, але я відмовилася. Хотіла з малим поїхать, на пару днів лишиться. Тим більше трансфер всеодно з іншого міста. Я не знала, що така проблема буде з квитками. Ми минулого року двічі їздили, без проблем брали
автор Хачапууури • 09 июля в 16:48
Ответ дляПушкининиана
Пробуйте ще.
2 треба було. Вже купили якраз з 12 дякую. Але стільки нервів, заряд на весь день
автор Хачапууури • 09 июля в 16:48
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Капець, невже буває гірше🤯
Так точно!• 09 июля в 16:53
Ответ дляХачапууури
Да, полная ж с билетами.
Автобус еще остается, если вы без авто
автор Хачапууури • 09 июля в 17:14
Ответ дляТак точно!
Да, полная ж с билетами.
Автобус еще остается, если вы без авто
Та туди вже взяли, назад тоді будемо дивиться як краще
Мама Чели• 09 июля в 17:14
Ответ дляХачапууури
Автор, підкажіть, будь ласка, зʼявився ще один вагон після 12, що Вам вдалось купити, чи хтось здав квитки?
автор Хачапууури • 09 июля в 17:16
Ответ дляМама Чели
Ні, почали квитки зʼявлятися. Але намагалася відразу викупити, пише вже куплені. Причому бачу, що змінюється кількість на більшу, зразу купую і ніфіга. З 5-і спроби вдалося купить. Ну це квест ще той
Колгоспниця• 09 июля в 17:42
Ответ дляКрошка Енот
Вам для сравнения
Подружка не попала на встречу в варшаву потому что австрийский поезд опоздал на 2 часа
И билеты по 85 евро
А он просто опоздал
Вот это сервис да?
Розказую про власний досвід. Їду у поїзді Чоп-Відень, далі пересадка на нічний на Мюнхен. Десь під Будапештом приходить смс - лібер фрау, дойчебан страйкує, добирайтеся як хочете.
У Відні йду на касу Обб, питаю, що робити. Жіночка каже, що зворотній треба здавати без варіантів, а на сьогоднішньому я доїду.
Сідаю, сама в купе, заснула. Будять контролери, так і так, в Зальцбурзі на вихід. Я така: шооооо. Третя ночі, весь поїзд висадили, всі ходили офігівші. Гроші, правда, повернули. Але перший день на конференції я тупо дрімала.
Колгоспниця• 09 июля в 17:46
Ответ дляЗалізний занавіс
Я что бы уехать в лагерь САМА стояла в очереди годах так 2000-2005.
Мне было 13-18 лет.
Мама не могла - ей надо было работать. А в лагерь хотелось.
И стояла я по пол дня в железнодорожных кассах в очереди.
Всегда такое было. Мои воспоминания о ’нет билетов’ заканчиваются в 2009 году, когда мы с мужем купили машину. и начала на ней ездить (иногда в ’не сезон’ я ездила в Харьков. но там обычно проблем с билетами не было)
Я в шоці, як це люди не пам´ятають про квитковий ажіотаж. В Крим квитків тупо не було. На Сімферополь ще більш менш, а на Феодосійський купити - ото був квест так квест
Пушкининиана• 09 июля в 18:06
Ответ дляКолгоспниця
Я колись в Кракові 4 години чекала потяг на Перемишль, який запізнювався з ... Берліну ))
Добре, що Перемишль-Краків його чекав
Колгоспниця• 09 июля в 18:10
Ответ дляПушкининиана
Добре, що Перемишль-Краків його чекав
Німеччина - то якась чорна діра)))))
В танке• 09 июля в 18:37
Хто знає, а де брати ті квитки у перекупів?
Якщо так трапилось, що не вдалося купити, то куди бігти, якщо горить?
Анонім Завгосп• 09 июля в 19:13
Ответ дляМайская киска
’УЗ - коли жлобишся заплатити нормальним айтішнікам’
Так і є. Знайомий там працює розробником. Отримує копійки.
Крошка Енот• 09 июля в 19:25
Ответ дляПушкининиана
Добре, що Перемишль-Краків його чекав
Ооо
Я теж
Цього червня
Але «всього» 40 хв
І ні інфи на табло ніфіга
А польську нуль
Добре що колега з польщі проводив на поїзд, то сходив повзнавав. А люди бігають по платформі суєтяться - поїзду нема, табло нема, вже інша електричка на платформу прибула
А в мене стиковка була з Перемишля у Київ
Якби на 4 години запізнився то в Київ би не попала
Ото сервіс!
Р.С. Але в мене ніби польський а не німецький поїзд був
Шалена невинність• 09 июля в 19:49
Ответ дляХачапууури
Як людям вдалося купить, хз
А ви не ставили авто викуп через дію?
Завжди так можу купити
ГоловнаЯ• 09 июля в 20:13
Ответ дляЛама_мама
Да. Хуже нет. По всему миру можно ездить без проблем. И только по родной стране - какой-то пипец.
а ви їздили по всьому світу чи звідки знаєте?
Залізний занавіс• 09 июля в 20:36
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Італія? Та мабуть всю Європу можна брати, окрім Швейцаріі
В Швеции :)
Марина 23• 09 июля в 21:16
В застосунку УЗ через Дію все підтвердила і все одно не можу поставити автоматичний викуп. Білети потрібні на 1 серпня
Як тоді працює автоматичний викуп?
Намагалась купити квитки і раніше, все одно немає автоматичої купівлі тільки сповіщенн, що є продаж
Дую на вітер• 09 июля в 21:35
Ответ дляБлакитна устриця
Саме так. Додати потяги - це їх закупити або відремонтувати. Це величезні гроші. І питання може бути в тому, що не в літній сезон ці закуплені ’потяги’ будуть просто стояти, бо такого ажіотажу вже не буде. А це ремонт, обслуговування і інше.

Працюю в логістиці, але не на УЗ
С начала войны образовалась масса направлений, по которым уже не ходят поезда, соответственно освободились составы.
Было бы желание облегчить пассажирам жизнь.
Околовита• 09 июля в 21:50
Ответ дляХачапууури
В цьому році всі розказують, що проблема з квитками на західний напрямок. Мені вдалося купити через 1год., але в різних купе з дитиною.
Заставляличка• 09 июля в 22:17
Ответ дляЗалізний занавіс
А вы много «по всему миру» ездили??? :))

Особенно когда у тебя билет уже есть. Приходишь на вокзал - а поезд отменен. В лучшем случае замена «автобус» - который едет в два раза дольше. В худшем: «ждите следующего поезда» :))
Отличный сервис. Зато с билетиком :))
Ще в Европе есть практика, когда тебе меняют места. Едет мама с двумя маленькими детьми, а ей приходит mail, что у них места теперь в разных вагонах.