Таракашечка• Изменено 09 июля 2025
Порадьте приватний сектор Шаян
Потрібно недорого житло. Щоб охайно
Залетна Я тут• 09 июля 2025
шаяни дорого.а ви їсти самі готувати будете?? бо там 1 магазин на усе село і і то все дорогуще і ніхрена нема. а їдальні лише в санаторіях.ціни дорожчі як у Києві.Філе куряче не дуже свіже,270 грн. в Києві 210-220
Таракашечка
• 09 июля 2025
Ответ дляСладко-соленая
Можу лише дорого порадити, і то якщо не зайнято
Порадьте
Таракашечка
• 09 июля 2025
Ми відпочивали сім´єю Апартель. Зараз їду одна. Думала якийсь бюджетний варіант
Бабуся мороз• 17 июля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Может, Вам по ценам Эдельвейс подойдет?
Добрий вечір. Ви відпочивали в Едельвейсі? Як там, чи треба мати перепустку для пересування? Варто їхати в цей готель, бо я вже забронювала номер?
Злюсь до кипіння• 18 июля 2025
Ответ дляБабуся мороз
Да, мы там были. Про пропуски ничего не слышала, лучше спросить у них напрямую. Вы у них забронили номер? Я считаю, что ехать стоит. Этот отель не дорогой, но вполне достойный.
Бабуся мороз• 19 июля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Забронювала, а потім скасувала. Телефонувала в готель, то сказали, що в гори не можна ходити, чомусь побоялась такого обмеження. Вам дійсно сподобалось? Чим добирались?
Злюсь до кипіння• 19 июля 2025
Ответ дляБабуся мороз
Мы машиной ехали. Жили там месяц.