Виправлялочка• 09 июля в 17:48
Безпека в Інтернеті
Я шукала роботу дистанційно. Запропонували, але сказали, щоб я надала таку інформацію, як ПІБ, ідентифікаційний код, адресу проживання. Я хвилююся, чи це безперечно, надавати таку інформацію? Чи може хтось узяти кредит на моє ім´я, маючи інформацію про мене?
Святатабожа• 09 июля в 17:49
То уточніть для чого їм ця інформація
Що це за компанія? ЗП біла? Угоду підписували?
Поросенка• 09 июля в 17:51
Ответ дляСвятатабожа
То уточніть для чого їм ця інформація
Договор без предоставления ФИО?
Виправлялочка
• 09 июля в 17:54
Ответ дляСвятатабожа
То уточніть для чого їм ця інформація
Угоду ще не підписували. Кажуть, для Того, щоб перевірити, чи немає у мене кредитів.
Виправлялочка
• 09 июля в 17:54
Ответ дляПоросенка
Это нормально.
Нет, но если будете кидать сканы поставьте ватермарки
Что такое ватермарки?
Бабулька• 09 июля в 17:55
ПІБ, ідентифікаційний код, адресу проживання (адреса реєстрації є в паспорті) - це інформація, яка надається компанії вже при оформленні за трудовим договором. Ідентифікаційний код і ПІБ потрібні для виплати зарплати і сплати податків.
ДО оформлення таку інформацію не надають.
Бабулька• 09 июля в 17:57
Ответ дляВиправлялочка
А яке це має значення, чи є у вас кредити? Навіть якщо є, це нічим не загрожує компанії. Це якась фігня.
Виправлялочка
• 09 июля в 17:59
Ответ дляБабулька
Це фінансова компанія
Виправлялочка
• 09 июля в 17:59
Ответ дляБабулька
Це фінансова компанія
Бабулька• 09 июля в 18:01
Ответ дляВиправлялочка
Це фінансова компанія
Я би відповіла - що усно надаю їм інформацію про відсутність у мене кредитів.
Документи надам у випадку успішного проходження інтерв´ю і готовності взяти мене на роботу.
Служба безпеки багатьох компаній перевіряє людину, справді. Але вже коли зробили оффер.
Святатабожа• 09 июля в 18:01
Ответ дляВиправлялочка
Навіщо їм Ваші кредити?
Бабулька• 09 июля в 18:03
І наявність кредитів просто як факт нічого поганого про людину не каже. Це ж не означає, що ці кредити не погашаються.
Святатабожа• 09 июля в 18:03
Ответ дляВиправлялочка
Це фінансова компанія
Та хоч офіс президента. Ваші кредити їм ні до чого
Русланка з гілки• 09 июля в 18:09
Наипалово. В офис сьездите или поищите их на карте. Бывает, что и дома такого нет
Снідаю авокадо• 10 июля в 16:16
Як на мене , то ризик давати копію документів. А тільки по реквізитам навряд щось загрожує