В гости звали?• 09 июля в 18:05
Кератин на тонких волосах выглядит плохо?
У меня вьющиеся и когда кудри то выглядит что волос много. Когда выпрямляю то «5 волосин».
Кератин не делать лучше?
Всіх підсаджую• 09 июля в 18:07
Краще не робіть. В мене товсте волосся, і то виглядає після креатину вельми скромно
Потужна махіна• 09 июля в 18:08
У меня среднее количество делаю , но мне не нравится когда кудри от слова совсем .
ЛюблюДевчонок• 09 июля в 18:13
Залежить від Вашого щоденного стилю. Якщо постійно випрямляєте волосся, то краще кератин ніж щоденний утюжок
АБВГДэшница• 09 июля в 18:16
мені краще 3 волосини, але прямі. А не мочалка на голові.Ви орієнтуйтеся на свій стиль, краще кератин, чим кожен день утюжок
АБВГДэшница• 09 июля в 18:19
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Після кератину ламається, жах на грлові
чого йому ламатися, якщо добре і правильно зроблено. Перший раз трималося 4 місяці. Другий 9. Третій - кінчики рвуться на тесті, просто відрізаєте та й все. Кератин правильно наносять на корені на довший час, на кінчики - менший час. Стосовно жаху - навпаки волосся вже після другого разу майже не пушиться, жах, то коли мочалка в різні сторони
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 июля в 18:20
Ответ дляАБВГДэшница
Та робила в салоні три рази, на четвертий бачу що хана...
Тепер тільки обрізати
АБВГДэшница• 09 июля в 18:20
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тепер тільки обрізати
Ну за 4 рази можна й обрізати, нове ж виросло.
Ласую колобками• 09 июля в 18:44
Якщо тонке і рідке волосся, то виглядатиме жахливо. Ніби жирне волосся, тільки пряме.
Я один раз зробила і дуже пожалкувала.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 июля в 19:44
Ответ дляАБВГДэшница
Дуже смішно
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 июля в 19:45
Ответ дляЛасую колобками
Я один раз зробила і дуже пожалкувала.
Я не раз, з кожним разом думала що буде краще (