Як ухурделю• 09 июля в 18:16

Тепла підлога у спальні

В кого є,як вам?
Чи не пересушує сильно повітря?
Нормально спати?
как тебе такое илон маск• 09 июля в 18:17
Для чого вона там?
автор Як ухурделю • 09 июля в 18:19
Ответ длякак тебе такое илон маск
Для чого вона там?
Замість радіаторів,в якості опалення
Папина дочка• 09 июля в 18:19
Та ну...батареї нема в кімнаті? Це трохи перебор
автор Як ухурделю • 09 июля в 18:19
Ответ дляПапина дочка
Новобудова.
Є вибір ставити батарею чи робити теплу підлогу
Папина дочка• 09 июля в 18:25
Ответ дляЯк ухурделю
Новобудова.
А..якщо тільки підлога то ще можна... Повітря сушить але можна на мінімум ставити на ніч наприклад
parele• 09 июля в 18:31
У нас инфракрасный электрический, сушит не больше, чем обычные электрорадиаторы.
Бжоли-бандерівці• 09 июля в 18:37
Ответ дляЯк ухурделю
Новобудова.
У мене був варіант тільки теплої підлоги. Сушить так же як батареї індів. опалення. Везде зволожувачи.
Патріотка з дивану• 09 июля в 18:47
У нас везде тёплые полы, водяные. А чем они сушат?
ПодругаМужа• 09 июля в 18:50
Дорожче вийде
Удальонка• 09 июля в 18:52
Ответ дляЯк ухурделю
Замість радіаторів,в якості опалення
Та ну... це ж спочатку треба підлогу нагріти, а вже потім повітря.
ПодругаМужа• 09 июля в 18:53
Якщо подумати, то коли холодно, приємно ставати на теплу підлогу, а коли тепло у квартирі, хочеться десь обійти
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 июля в 18:53
Я бы не делала в спальнях, только общие зоны. Не знаю как не сушит воздух, если тепло поднимается вверх. От батареи вверх или от всего пола вверх - есть разница.
Сама не знаю• 09 июля в 18:55
Ответ дляЯк ухурделю
Замість радіаторів,в якості опалення
КПД подсчитайте в обоих случаях
Заместитель Анонима• 09 июля в 19:00
Батарея більше пересушує...бо щоб нагріла батарея то вона має бути 30-50 градусів
А підлогу 20-40 хватає гріти
І батареї гріють стелю (в голову пече а в ноги зимно)
Сумчатая кошка• 09 июля в 20:19
Я в спальне вообще не включаю батарею, разве что если морозы ниже 10 градусов, что уже редкость, я б на вашем месте просто б имела в запасе электробатарею и все. Если вы в квартире, конечно