Пополняю_Карму• 10 июля 2025
Це може бути вагітність?
1 день місячних 20.06, сьогодні 20 день циклу - дуже болять груди, соски прямо дуже, як набрякли і ниє живіт низом. Накрутила себе… до місячних 8 днів, тест зробила - негативний..
Пополняю_Карму
• 10 июля 2025
Ответ дляБалаболка
Поки ні,раз негативний
Рано ще? якщо ще 8 днів
Брюнетка в Мармеладе• 10 июля 2025
Поздравляю вас! Вполне можете быть беременны! Уже пора начинать вести здоровый образ жизни. Рожать будете в Украине или за границей?
Пополняю_Карму
• 10 июля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я й так веду здоровий спосіб життя, просто фінансово зараз повна…
Брюнетка в Мармеладе• 10 июля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Ну вы же изначально, ложась в постель и не предохраняясь, были не против ребёнка. И ваши финансы на тот момент вас устраивали. Что с финансами у вас изменилось за 2 недели?
Давно вы уже ребёнка планируете?
Пополняю_Карму
• 10 июля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Давно вы уже ребёнка планируете?
Користувалися презервативом…
Пополняю_Карму
• 10 июля 2025
Ответ дляБалаболка
То в чому печаль?
Що почуваю себе дивно, живіт тягне низом, груди дуже болять.
Алгонавт• 10 июля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Вагітність можлива тільки в період овуляції (середина циклу). І тільки тоді може запліднитися яйцеклітина
Імплантація ембріону відбувається на 6-8 день після овуляції. І тільки через добу десь починає вироблятися гормон вагітності, на який реагує тест
20 день циклу то дуже сильно зарано для симптомів.
Мамина корзиночка• 10 июля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Якщо ви предохранялися, то яка вагітність. Ви як дитина.
Можливо стресанули
Скіфська пектораль• 10 июля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
У мене таке іноді бувало за днів 5 до місячних.
У Вас не бувало?
Пополняю_Карму
• 10 июля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
У Вас не бувало?
Ні, ніколи не болять груди