Маю рацію• 11 июля 2025
Кто покупал рекламу на торговых площадках
Какая самая эффективная, на главной странице или в Топ в своей категории?
барабанщица• 11 июля 2025
Якщо товар неактуальний або ціна зависока - ніяка. В протилежному випадку і реклама не потрібна.
Маю рацію
• 11 июля 2025
Ответ длябарабанщица
У меня товар специфический на любителя, но сейчас сезон. Цена средняя
Alpha Centauri• 11 июля 2025
Тік ток. Обирайте незвичайне щось, але універсальне. Наприклад, якась спідниця чи сорочка (не знаю що ви продаєте) і пускаєте рекламу в Тік ток. Можете на 3 дні потроху. Після реклами він починає кидати всі відео в рекомендації. Там дуже легко розкрутитися, якщо у вас є гарно відзнятий контент.
Alpha Centauri• 11 июля 2025
І порівняно з ФБ і інстою, де вся стрічка закидана товарами, це буде більш ефективно