Все буде• 11 июля в 10:56

Ощадбанк, касир відділення. Хто працював зайдіть будь ласка. Інші банки теж ціка

Київ.
З/п пишуть 25-30тис. Правдива? Які недоліки в роботі в цьому банку?
Робота потрібна на "вчора".

Є невеликий досвід роботи в банку, 10р. тому.
Советничаю тут• 11 июля в 11:00
Недостаток может быть только один - план на операции.
автор Все буде • 11 июля в 11:01
Ответ дляСоветничаю тут
а якщо план не виконано, то з /п 8тис?
Лепешечка• 11 июля в 11:02
Обманюють, знайома працювала в ощаді, мало що постійно перекидали її з посади на посаду (сьогодні стоїть гостей зустрічає, завтра картки відкриває і так постійно, закривають дірки, бо молода, має вміти все), ще й зарплата копійки, тисяч 12-14 було якщо план виконується, але вимог вагон
Советничаю тут• 11 июля в 11:02
Ответ дляВсе буде
а якщо план не виконано, то з /п 8тис?
Не знаю. Может и такое быть.
25-30 - это скорей всего не просто с выполнением плана, а с перевыполнением).
Вам нужно все уточнять
автор Все буде • 11 июля в 11:04
Ответ дляЛепешечка
якщо мені 40+, ймовірність що кидатимуть менша?
Лепешечка• 11 июля в 11:05
Ответ дляВсе буде
Ви ще в 40+ спробуйте туди потрапити
автор Все буде • 11 июля в 11:05
Ответ дляЛепешечка
Ви ще в 40+ спробуйте туди потрапити
чому?)) багато бачу жінок і 50р
Вредняжка• 11 июля в 11:07
Ответ дляВсе буде
чому?)) багато бачу жінок і 50р
Автор, в моем отделении кассиры одни и те-же уже несколько лет. Вам никто не мешает попробовать. Уволиться всегда сможете
Обнемашечка• 11 июля в 11:28
Каса - це завжди ризик влетіти на гроші. А докладати прийдеться свої.
Ну, і не завжди нормований робочий день. Поки касу не зведуть що до копійки, касир сидить і довбеться.
автор Все буде • 11 июля в 11:37
Ответ дляОбнемашечка
я робила на касі, про це знаю)
Первая ласточка инфляции• 11 июля в 11:40
Ответ дляСоветничаю тут
Який план операцій у касира?
Советничаю тут• 11 июля в 11:40
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Який план операцій у касира?
Обычный
муха в кедах• 11 июля в 11:51
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Який план операцій у касира?
В каждом банке по разному. У нас заставляли парить страховки никому не нужные. В ЗП 25-30 слабо верю, тем более в ощаде, там всегда мизер был. В другом банке знаю 15-18 платят, и это старшему кассиру
Замороженная селедка• 11 июля в 12:16
В креди агриколь самый лучший вариант для кассиров, там у них нет обязательств делать кросс-продажи и другие функции, кроме кассы
Рекламама• 11 июля в 12:43
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Який план операцій у касира?
План по страховкам, план по переказам ...
Пиу!Пиу!• 11 июля в 19:05
Плюс еще тайные покупатели. Не правильно поздоровалась- минус процент от премии