энциклопУдия• 11 июля в 23:04

Як ви миєте жалюзі, ролети або сітки на вікнах? щоб було швидко і без роздратув

роздратування?
Смайликівна• 11 июля в 23:10
Стягиваю. Снимаю. Несу в ванную. Включаю душ и под напором мою. Потом ставлю обсохнуть. Вешаю, растягиваю, протираю еле еле влажной тряпочкой остатки капель.
Ніколи не збрешу• 11 июля в 23:11
Сітки ставлю в ванну, засіб для посуду на губку, запінюю, душем полоскаю. Жалюзі металеві киснуть запінені, потім витираю, планку за планкою, ненавиджу їх. Ролети тканинні забризкую спреєм для виведення плям і протираю губкою, теж вилежуються в ванній. Якщо не сильно брудні - не знімаю.
Стетоскопуло• 11 июля в 23:13
Сетки мне мыл мойщик окон, когда мыл окна.
Ну що ви, мамо!• 11 июля в 23:14
Ролети протираю вологою ганчіркою.
Жалюзі закриваю спочатку в один бік і протираю вологою ганчиркою притискаючи до вікна, потім закриваю на інший бік - і теж протираю. Потім мию вікно.
Москитну сітку оприскую з пульвіризатору.
Але цей варіант для постійного миття. Кожну неділю, максимум - через неділю.

У мами мию вікна раз на пів роки. Тоді там бруду багато. Все знімаю і мию в ванній.
Рекламама• 11 июля в 23:20
Ніяк
Мурзилка• 11 июля в 23:28
У меня только сетки, мою в ванне, со средством, у нас окна на дорогу выходят, то там капец)
Лепетун• 12 июля в 01:42
Ставлю у ванну і мию губкою. Але в цьому році якийсь капець, а не весна. Вікна і сітки не мила, штори не прала.
Сергій03• 02 августа в 12:54
Мию сітки та жалюзі раз на сезон — знімаю, промиваю під душем, сушу, і назад. Але чесно, вже давно задумуюсь про нормальні ролети, щоб не морочитись кожного разу. Якщо колись зважитесь поміняти — гляньте на https://longa.com.ua/ там якраз спеціалізуються на якісних ролетах і секційних воротах. Роблять під розмір, нормальні рішення для дому й бізнесу.