Дай подивлюся• Изменено 12 июля 2025

Яким кормом годуєте своїх сфінксів?

Від початку годування сухим кормом киця їсть Роял Канін, також вживає вологий корм Проплан, Томі чи Сейворі (але він 💰). Як людина, яка цікавиться та є відповідальним власником, переглядаю групи для власників сфінксів, огляди кормів, рекомендації ветеринарів - і починаю сумніватися в правильності свого вибору щодо ТМ корму...буду дуже вдячна, якщо поділитесь своїм досвідом та можливо заспокоїте🫣
75В• 12 июля 2025
Последние года 2 роял канин до сфинксов . Пробывала сейвори, фар мину и другие - плохо все ест.
Кошке 11 , у нас появилась когда ей было 3 года и ела абсолютно все , весь общий стол и корм самый дешевый с атб .
ЛЮБА• 12 июля 2025
Мой говядину трескается,когда забирала ему было чуть больше года , ел все , кормили его китикетом кажись , теперь их наглейшеству 6 лет и ест говядину , остальное лапой брезгливо зарывает. Воровать перестал примерно через год .
ПоЗиТиВнАя• 12 июля 2025
Хом фуд моєму заходить
автор Дай подивлюся • 12 июля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Хом фуд моєму заходить
Дуже гарний🙂
ПоЗиТиВнАя• 12 июля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Дуже гарний🙂
Дякую)