Потішаюся• 12 июля в 23:00

Це взагалі нормально? Звання Героя України!!!

У нас люди мають ініціювати петиції та збирати підписи, щоб присвоїти звання Героя України чоловіку, що загинув на війні.
Що скажете? Так має бути чи ні? Обгрунтуйте
So_so• 12 июля в 23:01
Я не совсем Вас понимаю.
Джавеліна• 12 июля в 23:01
Мало що дають ці петиції
МаксХмара• 12 июля в 23:02
Вы имеете ввиду, что нужно присваивать героя всем, кто воевал?
Морожена_курка• 12 июля в 23:03
Не вважаю, що звання Героя України потрібно давати всім підряд, тим більше за петицією
Потужна махіна• 12 июля в 23:03
Нет, так не должно быть.
Звание должны присваивать при соотвествии определенным критериям, а не на основании петиции. Для каждой семьи их муж, брат, отец - самый главный герой бесспорно. Но к звания и ордена присваиваются по другому.
ХвостПистолетом• 12 июля в 23:04
Підписую всі петиції що бачу як вдячність людині за те що захищав. Але вважаю всі ці петиції фігнею всім Героя не дадуть, інакше тоді втрачається смисл цього звання якщо роздавати всім хто загинув.
Бандитка Сью• 12 июля в 23:04
Ответ дляМаксХмара
Судя по постам для сборов голосов для таких петиций - люди так думают.
Файна цьоця• 12 июля в 23:04
Сложно ответить. Я не знаю, по какому принципу надо отбирать ’самых достойных’ среди тех, кто отдал жизнь за родину. В эффективность петиций слабо верю
Без Баяна• 12 июля в 23:04
Загинути можна по різному.Всі герої,безумовно.Але ж всім не можна дати,бо це нівелює саме це звання
І так було завжди,що ініціатором виступає хтось.У випадку з моїм далеким родичем це командування частини і товариші.Бо він знав що повернутись живим не було шансів,але пішов,щоб врятувати своїх від загибелі.
Бубль Гум)• 12 июля в 23:05
Для родственников их родной человек достоин самой высшей награды. Но массовость этих петиций обесценивает эту награду. Нужен действительно особо выдающийся подвиг, а не мобилизоваться и погибнуть. Большинство петиций именно о таком 🤷‍♀️ Если всем кто погиб будут давать Героя, то какой в этом смысл?
Сама не знаю• 12 июля в 23:06
Обгрунтую. Командир подає списки, наверху викреслюють і дають усіляким кошовим і притулам ордени
Анютины ласки• 12 июля в 23:06
Нууу так. Бо якщо людина не зробила щось виняткове, про що знають всі, то ніхто йому просто так не дасть героя. Я знаю, що це неприємно читати, але є як є. Не було б петицій, не було б можливості добитися звання. Нажаль, просто померти недостатньо, щоб стати героєм
автор Потішаюся • 12 июля в 23:07
Дівчата, дякую за ваші обгрунтовані відповіді ❤️
Prervana• 12 июля в 23:07
Очень сложный вопрос. И решать его надо не петициями. Подача на героя - это дело командования, побратимов и прочего официоза. Могут ли они морозиться? Наверное да. Но петиции ведь не решают ничего в таких случаях
Не любовница• 12 июля в 23:08
Всім, хто загинув, захищаючи нас, низько вклоняюся. Всі вони герої.
Але звання Герой України - за визначні заслуги.
Бандитка Сью• 12 июля в 23:10
Лично я всегда подписываю петиции из-за уважения к погибшим и для поддержки родственников, чтоб они знали, что люди чтут их близких. Но не думаю, что героя надо давать всем подряд.
Все знаю від і до• 12 июля в 23:11
Ответ дляБубль Гум)
А какой вообще смысл во всем происходящем для обычного мужчины, который так очутился?
Не любовница• 12 июля в 23:11
Ответ дляСама не знаю
Ото аби ляпнути. Ні Притула, ні кошовий не є Героями України.
Сама не знаю• 12 июля в 23:13
Ответ дляНе любовница
Читайте уважно, що я написала
Бубль Гум)• 12 июля в 23:18
Ответ дляВсе знаю від і до
Весь его смысл должен сводиться к одному- выжить и вернуться домой. Все. Пофиг на тех побратимов, задачи и подвиги. Выжить и вернуться!
ХтоЯкщоНеЯ• 12 июля в 23:18
Ответ дляАнютины ласки
Учитывая как многие косят от армии, то да, всем кто умер на войне давать звание героя.
Шиворот Навыворот• 12 июля в 23:19
Ответ дляМорожена_курка
Це дуже неоднозначна тема, адже всі хто воюють в тій чи іншій мірі варті звання героя. Коли у одних більше коло знайомих, які можуть проголосувати за ту петицію,а інші просто ось так втратили рідну людину і немає у них тисячів, які б проголосували, то хіба той другий менше вартий, чи менший герой.
Госпожа Белладонна• 12 июля в 23:19
Ответ дляШиворот Навыворот
Справедливость давно покинула эту страну
Все знаю від і до• 12 июля в 23:22
Ответ дляБубль Гум)
Идеально туда и не попадать
Бубль Гум)• 12 июля в 23:24
Ответ дляВсе знаю від і до
Идеально туда и не попадать
Ну, мы ж сейчас о тех, кому не повезло спетлять🤷‍♀️
Ванна Тазиковна• 12 июля в 23:31
где все подписанные петиции о важных делах??? герои все б.ть...
Ванна Тазиковна• 12 июля в 23:32
Ответ дляПотішаюся
а если он не герой вовсе??? таких уже тысячи тысяч!!! все герои
ФсеСама• 12 июля в 23:36
на войне погибают при разных обстоятельствах, вам действительно нужно приводить примеры про героев и не героев, серьезно?
Вишня на торті• 12 июля в 23:46
Да,бред. Считаю всех погибших Героями.
Цикавенная• 12 июля в 23:48
Як це не жахливо, але вірш Полежаки повністю описує мої думки

Артем Полежака

Вітя і до війни був дебілом.

Тупо по жизні, та плюс ще наркотики.

А скажуть: “От бач, що війна наробила!

Бідні наші, нещасні котики...”

Сірьога бухав, вважай, що з дитинства,

Раз пляшку замість гранати кинув.

А люди скажуть: “Як став ото триста,

Вернувся і з горя п´є без упину”.

Славік сидів за вбивство і кражу.

Дому нема — хоч вертайся за ґрати.

Візьметься знов за своє, а скажуть:

“Це ж вони ТАМ всі навчились вбивати...”

А Вова, наприклад, був будівничий.

Вова, як Вова — людина проста.

Прийде з війни, відпочине як личить,

І піде робити нові міста.

Андрюха до справи візьметься знову,

Залишивши спогади в шанцях заритими,

І вулиці міст, що збудує Вова,

Андрюха засадить деревами й квітами.

Не менше, не більше — нам більше й не треба,

Дасть бог, коли вийдем живими із бою,

Повернемось якось додому й до себе,

Щоб стати нарешті самими собою.