Потішаюся• 12 июля в 23:00

Це взагалі нормально? Звання Героя України!!!

У нас люди мають ініціювати петиції та збирати підписи, щоб присвоїти звання Героя України чоловіку, що загинув на війні.
Що скажете? Так має бути чи ні? Обгрунтуйте
Снежнакомка• 12 июля в 23:52
Родичі подають петиції лише для отримання собі благ як сім´ї героя. Будьмо чесними. Померлому те звання вже не потрібно.. а героєм він може бути для своєї сім´ї і без тої медалі...
Морожена_курка• 12 июля в 23:53
Ответ дляШиворот Навыворот
Це дуже неоднозначна тема, адже всі хто воюють в тій чи іншій мірі варті звання героя. Коли у одних більше коло знайомих, які можуть проголосувати за ту петицію,а інші просто ось так втратили рідну людину і немає у них тисячів, які б проголосували, то хіба той другий менше вартий, чи менший герой.
Я не можу з Вами погодитись, тому що звання героя, це найвище звання яке мають отримувати люди за дійсно значні вчинки, окрім цієї нагороди, є ще інші якими також вшановують. Я не заперечую героїчність кожного воїна, я про те, що даючи масово таку високу нагороду як Герой України, нівелюється її цінність.
Шиворот Навыворот• 13 июля в 00:11
Ответ дляМорожена_курка
Тут згодна, тому не голосую за петиції, вважаю, що героїчність вчинку можуть оцінити ті, хто був поряд, командирии і т.д., а не рандомні,чужі цивільні люди, які знали чи не знали людину.
Железобетон• 13 июля в 00:16
Для каждого свое понятие нормальности. Жён, которые в основном и есть инициаторами можно понять, это дополнительные плюшки, особенно если есть дети. Жить то нужно в конце концов
Я не подписываю петиции, считаю что звание Герой Украины должны инициировать командиры, кто там был, видел о каком героизме идёт речь. Очень много этих петиций, принижается звание Герой. Это ведь действительно за особые заслуги. Может, если бы дело ограничивалось только медалью, не было бы такого ажиотажа...
Блондинка в Шоколаде• 13 июля в 00:26
Ответ дляЖелезобетон
Командири бачили ?
Та ті командири ніфіга не бачать.
Вони що з хлопцями в окопи йдуть ? Командири ,мля .