Коли мовчу- приємна жінка• 13 июля 2025
Куда злинювати раз в тиждень?
Добрий вечір.
Я мама 2 дітей 4 і 6 років, дітей люблю, но блін вони на мені 24/7.
Цілий день я їм треба.
Домовилися з чоловіком, щоб він хоча б один день в тиждень ( добу) взяв їх на себе. Він наче і зацікавить якимось зайняттям, проходить хвилин 15 і вони біжать до мене. Чоловік каже : давай допоможу...НІ,я хочу щоб мама.
Пояснює і чоловік, і я, що мамі треба відпочинок. Наче зрозуміли, но проходить пів години і наша пісня нова, починаємо її знову..
Чоловік каже поїдь кудись розвійся, а я така забембана, що нікуди не хочеться. Хочеться просто лежати і нічого не робити, нікуди не йти. Книжку почитати, фільм подивитися.
Дівчата, Ви мені багато раз допомогали, допоможіть і зараз знайти рішення.
Всім дякую.
Цілий день я їм треба.
Всім дякую.
Точу ляси• 13 июля 2025
Приміський готель-спа-глемпінг і таке інше. Приїхала-відлежалась з книжкою коло басейна день і нумо-гей далі.
Мамаша в бигудях• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так, щотижня.
Фінанси є звісно, но прям транзирити би не дуже хотілося.
Спа мені не хочеться. Хочеться лежати..
В СПА можна лежати на масажі. Або на лежаку біля басейну. У вас в місті є такі комплекси, щоб відкритий басейн і поруч ліжаки? Або десь недалеко від міста.
Щось такого плану
кураГАЛЯ• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Родичі є. Но я ж у них не розляжуся і не буду фільм дивитися, книжку читати
Гуляти не хочу, мені в будні з дітьми по 4 годин з головою. Хочу просто лежати морським котиком
Я бы на пляже лягла где-то под зонтом, можно ещё на маникюр, ресницы, массаж сходить. Погулять по тц, померять одежду, в кафе сядьте на удобный диван, закажите вкусный торт с чаем или какао
Коли мовчу- приємна жінка
• 13 июля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Не згодна. Професійна няня, стороння людина зможе зацікавати дітей. А в садочок вони у вас не ходять?
Ні
Дама_с_караваем• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Якось морально не зручно.
Но розумію що це мої якісь не здорові таракани в голові.
Вы реально странная. Вам не подходят подруги, пляж, просто сидеть дома и закрыться в комнате, не подходит ездить к родственникам. Вам хочется тишины и лежать на мягком диване. Но единственный возможный, для этого, вариант - аренда вам не подходит, потому что стыдно…
Ну, не отдыхайте тогда 🤷🏻♀️
кураГАЛЯ• 13 июля 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Ну, не отдыхайте тогда 🤷🏻♀️
Ну не умеет человек отдыхать, зачем спрашивать тогда, непонятно конечно)
Ещё советовали, чтоб муж куда-то уходил с детьми, но автор вроде ничего не ответила
Коли мовчу- приємна жінка
• 13 июля 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Я відповіла, що цілий день ходити не вийде, так як менший ще в обід спить.
І якщо для Вас готель це норм, то для інших це може бути не комфортно. І нічого в цьому старанного не вбачаю.
Наприклад оренда подобово квартира мені комфортніше, в ще більш комфортніше день в спа (но без спа, в в номері)за містом.Всі ми різні.
кураГАЛЯ• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ну так и выбирайте то, что вам комфортно, вы же четко написали, что вам комфортно и что вам нужно. Зачем тогда спрашиваете?
Коли мовчу- приємна жінка
• 13 июля 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Написала, щоб почути порад.
І завдяки темі дізналася про глемпінг..ідея мене зацікавила..
Дама_с_караваем• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Единственный вариант получить то, что вы хотите - это что-то снять. А что именно это будет и где вам комфортно - отель, хостел, спа, комната посуточно, квартира посуточно, дом, глемпинг, кемпинг - это уже решать вам
Коли мовчу- приємна жінка
• 13 июля 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Звичайно мені.
Сюди прийшла за варіантами..
В танке• 13 июля 2025
я така сама, нічого вже не хочеться, а чоловік випихує шоб я кудись пішла. просто коли багато років в цьому всьому варишся, на себе часу немає, мозок починає себе запевняти шо тобі нічого не треба. і коли зʼявляється вільний час то і не можеш згадати чим би хотілось зайнятись
зараз можна піти полежати на пляж чи в парк, взяти з собою книжку.
можна піти в кіно.
в магазин, кафе
я люблю іноді лазити по епіцентру, то моє місце сили))
можна піти в кіно.
в магазин, кафе
Українська зірочка• 13 июля 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Ну, не отдыхайте тогда 🤷🏻♀️
Не стыдно, а дорого, 2500 сутки автору дорого. Вот и весь ответ.
Форточка• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Є. Но я хочу тиші.
Тогда снимать на сутки хостел, квартиру, гостиницу и просто отсыпаться.
месяцкие• 13 июля 2025
Якщо ви втомлені і хочете відпочити вдома,то найкращий варіант,щоб чоловік з дітьми провів час не вдома.В нас багато років була традиція,що чоловік з двома синами кожну суботу їхав до своїх батьків з ночівлю,в неділю поверталися до обіду.Це було ідеально
месяцкие• 13 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Щось такого плану
Ми дівочою компанією до війни щоп´ятниці ходили в баню чи спа
Дама_с_караваем• 13 июля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я не знаю, в каком автор городе, но даже в Киеве есть дешевле варианты
язззззь!!!• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так, щотижня.
Спа мені не хочеться. Хочеться лежати..
Ну я так и лежала при наличии троих детей, когда уже с копыт падала. А когда лопнула грыжа межпозвоночная, то месяц пролежала как тюлень, практически не вставая с кровати. Сейчас думаю, как я все это вытянула без нянь, бабушек и без помощи мужа с детьми. Школы, кружки, курсы и как лошадь везде с ними носилась.
Повітруля• 13 июля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Можна вдвічі дешевше знайти.
Херсон це Україна• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не люблю пляжі. Хочу м´якеньке ліжко чи диван, покривалко..
Все вам не так
Ленивица-красавица• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так, щотижня.
Спа мені не хочеться. Хочеться лежати..
Нанимайте няню на день и идите с сужем в отель чпокатся
Муркошечка• 13 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Як варіант, відвозити дітей до бабусі, якщо вона не проти. Або нехай чоловік раз на тиждень їде з дітьми на день до своїх батьків
тут как почитаешь этих *бабусь* - одна из 100 согласна сидеть с внуками. остальные планируют оставаться вечно молодыми по видимому.
Мішечок щастя• 13 июля 2025
Вам тут порадили багато варіантів. Я не буду радити, розкажу про себе. Поки діти малі, відпочинок лише сниться. Зараз моїм вже більше 18 років. Десь років з 12 я як мама перестала їх цікавити. В них з´явитись інші інтереси, друзі. Тому, поки діти малі, вони мають потребу в мамі. Нікуди від цього не дінешся. Чоловіка теж можна зрозуміти, тиждень працює, не встигає вечорами бавити дітей. Треба, звичайно, щоб допомогав, але це не дасть вам відпочинку добу, як ви мрієте. Чекайте, діти виростуть. Всі це проходили батьки і ви пройдете.
Санта Барбара• 13 июля 2025
Ответ дляязззззь!!!
Безумно сочувствую и никогда не могла понять, троих то зачем рожать?
После первого ребенка все ж понятно, что это ж...а.
Я не Тролль• 13 июля 2025
Ответ дляязззззь!!!
Та так, а, головне берегла всіх, окрім себе.
Я прожила вісім місяців з поламаними ребрами, бо не могла зупинитись, все ж на мені. Поки від них не пішло запалення легень.
Сокодавка ще та• 13 июля 2025
Мені допомагає ходьба, дуже люблю ходити пішки, сама і без нічого в руках))) на мені теж двоє дітей, дуууже рідко випадає, що можу так походити, мені потрібно години 3, розгружає мозок, покращує фізичний стан і супер бюджетно😁 ще велисипед люблю, але от на ньому мені потрібна компанія, а це вже не те)))
Гжегож Бженчишчикевич• 13 июля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Є. Но я хочу тиші.
на пляж
Тепличная• 13 июля 2025
Никуда не денете
Обратно не запихнете, увы
Не готовы к жертве - нечего рожать
Женщина после рождения 1, а уж тем более 2 и больше себе никогда уже принадлежать не будет
Увы, это так и есть
Так, инкубатор - развлекалка - обслуга
Вроде это очевидно всем 🤷🏻♀️
Обратно не запихнете, увы
Не готовы к жертве - нечего рожать
Увы, это так и есть
Так, инкубатор - развлекалка - обслуга
Вроде это очевидно всем 🤷🏻♀️