Мама Карло• 13 июля 2025
Почему нет тем про одежки? Показывайте что накупили на распродажах
Не танцую- но пою• 13 июля 2025
Ответ дляжінка незаміжня
На зиму купила. Літнього вистачає
Цены....
Раньше эти валенки стоили 43.80 грн в АТБ в день акции. А сейчас 1438....
Stepa_nida• 13 июля 2025
Цього року розпродаж мене обійшов стороною, придбала лише дві базові футболки в Зарі по 10 євро (потрібні були саме з подовженим рукавом) і поповнила запас заколок на сейлі Emi Jay.
Справедливості заради - минулого року я багато одягу придбала на розпродажі і зараз в принципі в основному його й ношу. А цього року перший місяць прожила в джинсах і жакетах, тому зараз відриваюсь на основному своєму літньому одязі)
Там все розмивчато• 13 июля 2025
Ответ дляБалаболка
фото
А как эти хачапури, вкусные, как их готовить?
Там все розмивчато• 13 июля 2025
Купила джинсы в Заре, льняную рубашку Хм, две футболки и кроссы. Платье не выбрала
Психологічка• 14 июля 2025
Ответ дляStepa_nida
В чем феномен этих пластиковых заколок-орхидей? Вижу на многих сейчас) мне они как из бедного детства 90х
Stepa_nida• 14 июля 2025
Ответ дляПсихологічка
Це квітка плюмерії.
Феномен - грамотний маркетинг, помножений на якість) а основна ЦА цієї марки не знає, що таке бідні 90ті.