Млинці зі смайликом• 13 июля в 14:57
Висить друге підборіддя (низько під´язикова кістка), що може допомогти?
Крім брекетів і інших апаратів для зубів..
Не готова декілька років цим займатись.
Більше цікавить операція. Вправи робити теж не буду, тому що все життя їх робити не зможу.
Можливо ви зустрічали якусь інформацію як вирішити це питання?
Всім дякую за відповіді
Не готова декілька років цим займатись.
Всім дякую за відповіді
Млинці зі смайликом
• 13 июля в 15:01
Ответ дляЖінка з перцем
Только хирургически
Яка саме операція?
Млинці зі смайликом
• 13 июля в 15:01
Ответ дляАлина-1240
Гимнастика для лица
Не готова робити вправи. Як тільки перестанеш - все вернеться назад. Не мій варіант
Алина-1240• 13 июля в 15:10
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тогда пластика
Млинці зі смайликом
• 13 июля в 16:28
Яка саме, дівчата? Немає пластики, яка підніме підязикову кістку. Питала у пластичного хірурга. Але можливо вона не робить,а хтось робить
палка-копалка• 13 июля в 17:49
Ответ дляМлинці зі смайликом
К остеопату можете ещё обратиться
палка-копалка• 13 июля в 17:51
Ответ дляМлинці зі смайликом
Но вы ж понимаете, что хирургия тоже не панацея, учитывая то, что все взаимосвязано и если кость подьязычная не на своём месте, то и остальные тоже и нужен комплексный подход