как тебе такое илон маск• 13 июля 2025
Скільки отримує СРО в вашій компанії?
Ранковий базар• 13 июля 2025
СЕО наверное имелось в виду. Врялли зарплата руководителя известна простым сотрудникам.
дякую аж підскакую• 13 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
Chief product officer
как тебе такое илон маск
• 13 июля 2025
Ответ дляРанковий базар
Ні, в компанії може бути не лише СЕО із С-level керівників)
как тебе такое илон маск
• 13 июля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Думаю тисяч 400, але він їх заробив
Ого, десятка. Я думала говорити 3000))
Мамаша в бигудях• 13 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ого, десятка. Я думала говорити 3000))
Залежить від ваших рівнів бізнесу і кількості задач, які він має виконкувати. В одному місті чи десяти наприклад. 3тис в нас отримує звичайний директор
Сам тайтл СРО - інфа ні про що, мало вхідних даних. ЗП залежить не від назви посади, а від спектру обов´язків, рівня відповідальності, рівня спеціаліста, типу компанії і ще купи факторів.
В нашій компанії СРО заробляє точно більше 5к$, в компанії, де працює подруга - більше 10к$. Обидві компанії - іт на 100+ працівників, але з продуктами у різних доменах. Може в інших сферах менше, не знаю.
как тебе такое илон маск
• 14 июля 2025
Ответ дляAnn_Arbor
А, ну в ІТ, напевно, більше. В мене EdTech.
Ответ длякак тебе такое илон маск
Якщо це питання як сформувати свої фін.очікування, то менше ніж 2к точно не просіть)) Може й більше. Навіть якщо це в EdTech.
Відштовхуйтесь від вашого досвіду, задач, які там передбачаються і було б звісно добре розуміти вибірку зп саме по індустрії, щоб і конкурентно виглядати порівняно з іншими кандидатами, і не продешевити)