Слухи-руки не распускаю• 14 июля в 13:28

Считаете ли вы домохозяек?

Глупыми, ограниченными, или наоборот, хитрыми и хорошо пристроившимися?
Інно4каа• 14 июля в 14:03
Ответ дляДлинноНожка
И расскажите как вы развивается?
робота,курси,спілкування з різними людьми
Інно4каа• 14 июля в 14:04
Ответ дляОливьЕЖечка
Скажите,какое развитие у швеи,которая сидит на потоке 10 лет?
талановита швея може відкрити своє ательє ,як один з варіантів
Я только за!• 14 июля в 14:08
Ответ дляІнно4каа
По-перше: жінка не розвивається,тільки прибирання,готовка і все. По-друге:повністю залежить фінансово від чоловіка, якщо щось пійде у відносинах не так, вона залишається без нічого
(є декілька неприємних ситуацій серед знайомих)
А та що паше по 8 годин в день і приходить додому і робить ще домашні справи - розвита і прекрасна?
Крим мій• 14 июля в 14:24
Ответ дляОливьЕЖечка
А продавцы и прочие кассиры с маникюршицами? Они все максимально развиваются каждый день
Твоя подружайка• 14 июля в 14:30
Разные бывают)). Я держу руку на пульсе, в любой момент могу получить работу онлайн. Вот сейчас стало скучно, работаю по 5 часов 2/2. Надоест, уволюсь. У сестры подруга, после училища села дома, сейчас за 40, просто трагедия, мужа отправили на пенсию, и понизили в должности, нищета, скандалы, работать не идет, некуда.
Інно4каа• 14 июля в 14:31
Ответ дляЯ только за!
хто паше,а хто просто працює
Ждун с Нибиру• 14 июля в 14:34
Ответ дляІнно4каа
Укорачивание штанов-это просто невероятное развитие 😂
Я только за!• 14 июля в 14:34
Ответ дляІнно4каа
хто паше,а хто просто працює
І розвивається ))
Твоя космішна• 14 июля в 14:41
Глупая женщина вряд ли сможет хорошо устроится, в плане найти мужчину который ее действительно всем обеспечит.
Інно4каа• 14 июля в 14:45
Ответ дляЖдун с Нибиру
До чого таке знецінення роботи швеї? цікаво,як ви розвиваєтеся?
Інно4каа• 14 июля в 14:45
Ответ дляЯ только за!
І розвивається ))
можете собі уявити)
Твоя космішна• 14 июля в 14:45
Ответ дляІнно4каа
Яркий розвиток у кассира? Чи прибиральниці і тп професій. не розумію оцього жити а раптом він кудись дінеться, чомусь чоловіки з такими установками не живуть...
І не живуть думками, як я буду жити коли жінка піде, а дітей йому залишить як я буду їх годувати, водити , лікувати бо нічого з цього толком не вмію і незнаю. Ну серйозно.
Твоя космішна• 14 июля в 14:46
Ответ дляІнно4каа
А не талановита. Ну існують де звичайні люди які ніколи не зможуть збудувати бізнес,не мають талантів ... Чи по вашому то так просто ви свою справу маєте?
Я только за!• 14 июля в 14:50
Ответ дляІнно4каа
можете собі уявити)
Ви говорите за одиниць, більшість жінок працює на роботах без особливого розвитку.

Як що у вас виходить зростати, продвигатись в карьєрі, в доході, то я рада за вас, це дійсно кар´єрний успіх.
БезПаспортаНеПродаю• 14 июля в 14:54
По-разному бывает и разные есть домохозяйки. Тех, которые целый день готовят, стирают неблагодарному мужу и у них больше нет увлечений считаю глупыми
Інно4каа• 14 июля в 14:57
Ответ дляТвоя космішна
І що,взагалі тоді не працювати і сидіти на шиї чоловіка? Бізнесу свого не маю, але карєру побудувала і стараюся далі досягати своєї мети
БезПаспортаНеПродаю• 14 июля в 14:57
Ответ дляКрим мій
Так само не развиваются как и домохозяйки. Но продавца могут повысить к примеру итд, а домохозяйка сидит целый день дома и все
Інно4каа• 14 июля в 14:58
Ответ дляЯ только за!

а що ви пропонуєте жінкам,які не розвиваються в роботі? не працювати,а тільки варити вдома борщі?
Я только за!• 14 июля в 14:59
Ответ дляІнно4каа
Я пропоную не судити інших )))
Твоя космішна• 14 июля в 15:02
Ответ дляІнно4каа
Якщо жінці так зручно чому б ні.
Я спробувала мати власну справу і це дуже важко. Особливо в нашій державі. ФОП закрила. На дядю теж працювала, оці ранні підйоми транспорт , відпустка влітку лише два тижні, каторга. Кар´єрист з мене не вийшов. Та й за освітою особливо і немає куди рости і що?
Ну а ходити на роботу да ще й на 10-20 тис я точно не хочу , мені дешевше бути вдома, спиш скільки хочеш робиш що хочеш і коли хочеш, їхати кудись теж без обмежень. Є люди які так не можуть, їм треба працювати я до таких не відношусь.
Lacrimo• 14 июля в 15:02
Приклад однієї домогосподарки : діти теж в наявності ( тому і була домогосподаркою), чоловік відкрив бізнес з другом. Результат через кілька років - помирає від тяжкої хвороби чоловік , жінка спадкує половину бізнесу, спочатку працює на пару з другом чоловіка ( ще десь років 7), потім через ускладнення в автокатасрофі помирає і партнер , в спадок дружині цього чоловіка відходить бізнес , але жінка першого викупляє його частину бізнесу і стає єдиною власницею. Перша жінка жила добре як домогосподаркою , так і після смерті чоловіка , досі 30 років пройшло - гроші водяться, підняла дітей, старшенький за кордоном посада гарна, житло своє. І де тут тупа домогосподарка , в якої чоловік помре і вона загнеться? Так мені колись подруги коли я була в декреті говорили, мол кидай дитину ( на кого не могли уточнити) і біжи на мінімалку, бо не матимеш досвіду а чоловік вмре! Саме так, не кине, а вмре. І тебе ніхто на роботу не візьме, будеш стара і непотрібна. Минуло пару років декрету, на роботу взяли, пропрацювала пару років, ледве вирвалась - не хотіли відпускати. Ще один приклад перманентрої домогосподарки 30 років - чоловік то найшов коханку, але квартиру купив, грошима помагав і організаційно, на роботу влаштувалась без проблем. В 50 + років раптом! Дурниці нагнітають, людина не стає дурною вдома, вона або народилась такою, або хлче здаватись, бо вигідно. В ситуації, коли треба буде мобілізувати ресурси - знайде і роботу, і нове кохання , і інтереси нікуди не дінуться. А от моя мама вельми карєристка - все таки має мало розуму і ще і характер на любителя.
Ждун с Нибиру• 14 июля в 15:06
Ответ дляІнно4каа
Вы же обесцениваете работу домохозяек. Я работаю, но при этом моя работа неинтересна большинству людей и мое развитие внутри моей профессии абсолютно не делает меня интересным человеком.
Інно4каа• 14 июля в 15:06
Ответ дляТвоя космішна
Якщо жінці так зручно чому б ні.
Ви спробували,у вас не вийшло,втомилися від невдачі і вибрали інший спосіб життя. А є жінки,які навіть не спробували нічого в цьому житті і всіми нитками ,привязані до чоловіка
Інно4каа• 14 июля в 15:07
Ответ дляЖдун с Нибиру
ви швея?
Крим мій• 14 июля в 15:24
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Домохозяйку дома никто не привязывает, я гуляла и ездила, куда хотела. И меня повышали деньгами на развлечения регулярно.
А сейчас вот сижу в магазине, работаю. С 9 до 19 в 4х стенах.
Не смешите
Ждун с Нибиру• 14 июля в 15:36
Ответ дляІнно4каа
ви швея?
Нет, бухгалтер
Інно4каа• 14 июля в 15:45
Ответ дляЖдун с Нибиру
Нет, бухгалтер
у вас хороша професія
ОливьЕЖечка• 15 июля в 18:36
Ответ дляІнно4каа
Я Вам задала конкретный вопрос,на который хочу услышать конкретный ответ.Как развиваются люди,которые машинально делают одну и ту же работу изо дня в день в течении долгого времени?Я ответ знаю,если шо....
Развитие может быть только,когда тебя повышают на работе и тебе приходится ездить на тренинги,курсы,учить что-то новое или когда ты кардинально меняешь сферу деятельности.А марки на конверты и мартышки могут клеять