Ліплю вареники• 14 июля 2025
Почему Zara так популярна в Европе?
Во многих странах…и именно европейских такой ажиотаж вокруг Зары.
Как_б_не_так• 14 июля 2025
С чего вы это взяли?)
Не наблюдаю вообще ажиотажа, кроме сезонов скидок
Можу брикнути• 14 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
люди середнього статку купують зовсім інші бренди
в заре есть коллекции для разного возраста и качества. Нам не все привозят.Моей маме 55, у ней до фига вещей , от джинсов,жакетов..
Курочка-чубаточка• 14 июля 2025
Нет никакого ажиотажа и приблизительно. Где вы увидели тот ажиотаж?
Все знаю від і до• 14 июля 2025
Потому чтото это большой бренд широкого ценового диапазона с современным производством и агрессивным маркетингом. У них большой штат технологов для разработки лекал, легко может одеться человек +- стандартного телосложения. Отдельно Зара хоум, здесь они вышли в премиум сегмент и очень успешно.
Цибулька зла• 14 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Ви зробили статистичне спостереження, де можна ознайомитися із вашою роботою? А то навіть на Кейт Мілтон були плаття із зари
Ліплю вареники
• 14 июля 2025
Ответ дляЦибулька зла
И на Королеве Испании)
Большой секретик• 14 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Які саме?
Мудрецыха мира• 14 июля 2025
Ответ дляЦибулька зла
я працюю з цими брендами. І більше 20 років українські фабрики для них шили. Gerard Darel, Claudia Pierlot, Pol Ka. Це середній ціновий сегмент. А Кейт Мідлтон і плаття із Зари - це зовсім про інше)) і зовсім з іншою метою.
Мудрецыха мира• 14 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
И на Королеве Испании)
це з іншою метою.
Цибулька зла• 15 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Ні-ні, при чому де ви працюєте і хто там що шиє, я про ваші висновки що хто носить, такі висновки роблять на стат. дослідженнях, не на ваших уявленнях, потрібне саме Опитування середнього класу, особисто я працюючи в ІТ компані люди із зп в 4-5 тисяч баксів чудово Зару купують, чи то не середній клас? Є друзі у яких дохід вище середнього навіть в Європі, також не заморочуються, мабуть вони чогось не знають, от ви зараз покажете дослідження де фу-фу носити Зару і я це дослідження їм покажу))
Чай не пью, только кофе• 17 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
С чего вы это взяли?)
В Германии в любое время очереди, что в примерную, что на кассу