Весняний Марафон• 14 июля в 15:40

Відлились кицькі мишкині сльози. Секс в сім´ї.

Мала депресію з минулого року. Добряче мене трухануло. Не могла не хотіла вже рухатись, вмиватися. Для чоловіка все то було просто жіночі капризи. Я звернулась до психіатра, він мені приписав легкі АД, заспокійливі настоянки при тривозі, вітаміни, спорт, контрастні душі. Прогулянки
Вихід з депресії був дуже не швидким.
І ось весь цей рік у нас з чоловіком не було сексу.
Він і так, і сяк.
А я не можу. Я просто нічого не відчувала.
Щоб ви зрозуміли я пару разів намагалась помастурбувати - і нічого. Моє тіло нічого не відчувало.
І ось день за днем я працювала над собою.
Іноді опускалися руки, але в мене шлях був або вперед , або в псіхушку.
І ось тільки навесні я потроху почала відчувати смак життя. Мені самій вже хотілось щось робити а не тому що треба
Якось переглядаючи фільм, там була еротична сцена і вперше за рік я відчула збудження.
Я дуже цьому зраділа. Відразу чоловікові натякнула - я готова. Він якось на жарт перевернув.
Ну я вже і матільду побрила, і білизну.
Нуль реакції.
Я йому фото еротичне.
А він каже, ех були часи.
А зараз вже я не хочу.
Приїхали
Чтооооооооооо?• 14 июля в 17:21
Ответ дляВесняний Марафон
Так є момент.
Питання як тепер нас знову звести до купки
’Нас’ уже нет. Есть вы и есть он, судя по ситуации.
Но искренне желаю вам снова пробудить его интерес
Вареничніца• 14 июля в 17:23
Ответ дляБелая и пушистая
Я відповім за вас. Насправді реальна депресія у вас була не рік. А от секса у вас не було рік. Чому? Дуже проста відповідь. Вам байдужі почуття вашого чоловіка. Все. І можна йорничати про плітки і щось там ще, це нічого не змінить.
Можна відповім за автора? У мене вже давно депресія (кілька років), на секс просто лягаю зрідка і чекаю. Раніше все було добре з цим.
Первая ласточка инфляции• 14 июля в 17:26
Совєтчиці в своєму репертуарі. Самадуравинувата, що б там не було.
Автор, я вам співчуваю. Поїдьте кудись з чоловіком на вихідні, підіть на побачення, по-справжньому.
вранці до нього приласкайтесь, коли у нього вранішня ерекція)
все налагодиться)
Миззери• 14 июля в 17:28
Ну теперь его год ждите
Миззери• 14 июля в 17:31
Ответ дляВесняний Марафон
Ми поки всі депресіями перехворіємо в мене або клімакс станеться, або чоловіка на війну заберуть
Тоесть только вас ждать надо ? Хотя объективно женщинам проще потому что если мужик не хочет то это не хочет и с имитировать страсть он не сможет
К психологу семейному , сексологу , разговаривать
Худшее что вы можете сделать это обижаться и презентовать себя как подарок судьбы который соизволил Матильду побрить наконец-то через год
Миззери• 14 июля в 17:52
Ответ длямиссАрфография
Как минимум жена была в тяжелом психологическом состоянии, а он играет в обиженку. Ой ты мне не давала, теперь все червяк мой умер
Так может реально ее не хочет , или вы правда думаете что год хотел и вот наконец-то ему предлагают священную бритую грааль а он из принципа морду воротит? Нет, просто перехотелось уже
жижифреймут• 14 июля в 17:57
у меня тоже депрессия,но я на нее плевать хотела.стараюсь не обслуживать ее и себя не жалеть.все как до деппрессии делала так и с депрессией делаю.не на кого свою работу,обязанности пока не перекидываю.
Кондуктор автобуса• 14 июля в 18:02
Ответ дляжижифреймут
Вот-вот, я себе тоже никогда не могла позволить лечь носом в стену на несколько недель/месяцев. Бьёшь лапками, бьёшь, а там понимаешь, что уже и нет никакой депрессии
Иванка Бур• 14 июля в 18:09
Ответ дляКондуктор автобуса
Для меня секс - это святое неприкосновенное основное в жизни. В любом состоянии я им занималась. Когда муж после операции на паховой грыже был и я никак не могла пристроиться к нему, больно видите ли, использовали 69. Но судя по Советчице я извращенка озабоченная. Повезло моему мужу
Вы здоровый человек, не болеющий депрессией)
Иванка Бур• 14 июля в 18:11
Ответ дляжижифреймут
У Вас не депрессия
Всё просто )
автор Весняний Марафон • 14 июля в 18:22
Ответ дляПервая ласточка инфляции
все налагодиться)
Дякую🥰
Невгамовна• 14 июля в 18:31
Так а в чем проблема, в постели приласкаться к мужу, возбудить его , а не фото слать и разговоры разговаривать?
Ищу-брожу• 14 июля в 18:55
Ответ дляНаивная Хо
А як заставити вас його покохати? Мені здається ніяк. Якщо ви навіть не розумієте як боляче ви йому зробили, головне, що вас ніхто не гвалтував. Чоловік(!) вас не гвалтував. Це за рамками мого розуміння, як можна так казати. Невже не було обіймів. Не було жартів, сімейного затишку… невже ви допускаєте, що він би вас гвалтував
У мене була ситуація, коли мій чоловік мене зґвалтував. Штамп в паспорті не дає дозволу на кримінальні вчинки - на побиття, на секс проти волі. Якщо ви вважаєте, що дає, то, на щастя, карний кодекс не розрізняє, хто саме ґвалтує - законний чоловік чи незнайомець. Обидва є злочинцями
Кондуктор автобуса• 14 июля в 20:13
Ответ дляИванка Бур
Всяко бывало. Автор же боролась. Работала, гуляла, зарядка делала.
жижифреймут• 14 июля в 20:52
Ответ дляИванка Бур
У Вас не депрессия
Всё просто )
вы врач?! я лежала в больнице с депрессией не один раз по месяцу. много лет пью антидеприссанты и транквилизаторы,которые не продают без рецепта.’умная’ вы наша!
Жертва интернета• 14 июля в 23:25
Ответ дляВесняний Марафон
Я ж писала. Я навіть при мастурбації ні чого не відчувала.
Де там вже когось хотіти
Это АД влияние такое , счастье что либидо вернулось
У была депрессия , вообще думаю склонность есть наследственная к этому состоянию
Мне от ад только хуже , потому что либидо дохнет и скажем так это радости к жизни на добавляет
Секс через силу плохо однозначно , но тем не менее секс и спорт дает выработку гормонов радости , природное лекарство от депрессии
Вчителька з мікрорайону• 14 августа в 21:24
Ответ дляВесняний Марафон
А. Вже ввечері після того як він приїхав ми обговорювали фото що я скинула. Він каже що гарні були часи.
А я йому кажу так давай повторимо
Ось на ці слова він сказав що йому вже не потрібно
Либо есть другая женщина либо застойный простатит.
Вчителька з мікрорайону• 14 августа в 21:25
Ответ дляИванка Бур
На ад действительно не сильно хочется секса
Не всегда так, но часто) и оргазма нет
Даже если хочется оргазма нет
Ответ дляВесняний Марафон
В мене взагалі то не капризи були.
Хто хоть раз пережив депресію той мене зрозуміє.
Таких здесь мало