энциклопУдия• 14 июля 2025
врожай кавунів
🍉🇺🇦 На Херсонщині аграрії зібрали перші 500 тонн кавунів, — ОВА
З 30 га полів вже зібрали ранні кавуни. А, отже, згодом українці зможуть скуштувати їх у Житомирі, Києві, Одесі, Луцьку та Львові. Наразі їх гуртова ціна становить 10 грн за кг. Загалом цьогоріч очікується врожай кавунів та динь з майже 2000 га херсонських полів.
Вся в кредитах• 15 июля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Де брали, якщо не секрет?
Чекаю вже, коли наші, місцеві кавуни будуть, свіжі і солодкі, з супермаркету терпіти не можу.
На Космонавтів, на Колосі
МамОмужа• 15 июля 2025
Ответ дляЗупка_цем
но ведь она быстро портится и мнется
Её намного легче транспортировать , чем малину или клубнику. Мы раньше малину возили на Харьков за 100км, а дальше её оптовики везли на Донбасс и рашу(