Полюю на дрони• 15 июля в 14:09

Хто має досвід чи щось знає про частний Монтессорі -садочок у Запоріжжі?

Придивляюся до нього дуже, подобається і підхід, і педагоги, були на відвідуванні, вражає як дітки в 3 рочки стільки вже самі вміють... але хочеться почитати відгуки тих, хто водив на повний день дитину. Можливо є якість підводні камені?
сладкий_ноябрь• 15 июля в 14:18
Ви повинні розуміти, що 100% Монтессорі ви не отримаєте. Тому що живете в такому часі, що це просто не можливо.
По друге, на Монтессорі ви можете отримати дитину, яка вміє вдягатися, але не вміє ліпити, читати і навпаки. Тому що в Монтессорі дитина сама обирає, там не має групових занять, тобто дитина може наприклад ніколи щось не спробувати, якщо в неї не буде бажання.
Я вважаю ще мінусом, ніж плюсом.
Ну й для того, щоб бути в системі монтесорі вихователі постійно повинні проходити курси, вчитися методикам, знати як використовувати допоміжні матеріали і тд,
Як на мене монтесорі ідеально підходить для інтеграції дітей з рас, РВ, сенсорними порушеннями і тд
МеняАЖтрусит• 15 июля в 14:29
Це все понти
Елизавета -e59c• 15 июля в 19:08
Подружка там працює, це гарний дітсадок і вихователі там професіонали
автор Полюю на дрони • 15 июля в 22:08
Ответ дляЕлизавета -e59c
дякую