Дама_из_рекламы• Изменено 15 июля 2025
На роботі мені таємно шукають заміну. Як втриматись?
Працюю керуючою декількох офісів.
Більшість з них були побудовані мною з 0 - починаючи від домовленостей, закінчуючи дизайном.
Все було чудово - хороша зарплата, чудове керівництво і приємний керівник.
З моїм прямим керівником стосунки були взагалі чудові, жодного конфлікту чи непорозумінь.
І тут я чую - ʼбудемо шукати тобі підмогу, щоб займалась дрібними роботами, а основні рішення будеш приймати тиʼ.
Запитала у керівника, як він бачить розподіл обовʼязків, і він пояснив, що це буде дівчинка на побігеньках, я маю віддати їй левову частку мілкої роботи , але вона буде в курсі про все.
Я розумію, що мені шукають заміну.
Дуже неприємно , я б хотіла залишитись тут. Не можу навіть дізнатись причину, керівник робить вигляд що я здуріла і він не хоче мене заміняти, що навіть не думав такого.
Обіцяли підвищити зарплату. Коротше, людину ще не знайшли, з обовʼязками ми не визначились, вакансії немає.
Що мені робити?
Я розумію, що мені шукають заміну.
Що мені робити?
Ганцю в кєдах• 15 июля 2025
Не понимаю откуда у вас такие мысли? Озвучьте хоть одну предпосылку к вашей замене?
Дама_из_рекламы
• 15 июля 2025
Ответ дляДуша компанії
А чем аргументировали вообще поиск человека?
Що ми розширюємось і мені треба допомога для мілких задач, щоб я не бігала сама
Дама_из_рекламы
• 15 июля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Те, що керівник раніше відмовлявся від помічниці, а тепер задумався
На границе• 15 июля 2025
Ответ дляВикасикрет
Удалено администрацией...
Так може це і її ім´я. Чи ви думали, що Саша тільки ваша дочка у світі?
Трахтибидох• 15 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ви прораб?
Ганцю в кєдах• 15 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Так вы выше написали ’взяли еще один объект’. Расширяется деятельность = расширяется штат, все логично.
Мамкиня доця• 15 июля 2025
А що це за дивна посада така - ’керуюча офісами’, яка займається їх дизайном?
Без комплексів• 15 июля 2025
Шукайте нову роботу. Вас вже звільнили, тільки намагаються все красиво ’обставити’.
Душа компанії• 15 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну так ви не думаєте, що якщо так буду робити з кожною, то виникнуть питання?
Какие вопросы? Вы на такие вопросы потом будете спокойно отвечать, что оверквалифаед человек с амбициями на позицию принеси- подай не подходит и это совершенно логично.
Трахтибидох• 15 июля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Прораб
Душа компанії• 15 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
У вас реально много беготни и в принципе забрав мелочи вас разгрузит?
На границе• 15 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Так піді мною і відкривають
Посадові обов’язки зі мною обговорюють
Тобто без явної потреби хочуть і вам зп підвищити, і ще одну дівчинці платити. Щедрість - визначна риса вашого керівництва?
Трахтибидох• 15 июля 2025
Ответ дляНе зацілована
Завгосп
Завгоспи офіси не будують.Будують прораби.
Дама_из_рекламы
• 15 июля 2025
Ответ дляДуша компанії
Так
Дама_из_рекламы
• 15 июля 2025
Ответ дляНе зацілована
Та зливають автора, поставлять свою доньку, куму і т.д.
У всіх керівників немає дітей віку 18+
Та і інші не в курсі про те що думає мій керівник
Фляшунька• 15 июля 2025
Автор, ви здається перетрудилися...
Не нервуйте раніше чим потрібно...
Підбирайте собі помічницю вчіть її незначної роботи, але щоб вона дійсно вам допомагала, щоб у вас вивільнив я час для глобальної роботи.
Чого ви зразу все в штики сприймаєте?
Повірте, я була в керівником і замом і навіть сірим кардиналом .
Іноді одне планується, в виходить взагалі по третьому. Я б вам рекомендувала знайти собі помічницю і не їжте її, в спробуйте співпрацювати, розгрузіть себе для стратегічної роботи.
Не нервуйте раніше чим потрібно...
Чого ви зразу все в штики сприймаєте?
ВсеЧетко• 15 июля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
жить и радоваться повышению зп. вы реально пока себе что-то надумали, зачем циклиться на этом? надо решать проблемы по мере их поступления, а не выдумывать их самой. очень дерьмовая идея идти и разбираться с начальством, потому если они это делали без задней мысли, то теперь такая мысль у них появится. а если планомерно хотели вас уволить и так, то с чего бы им передумать?
Правильно, автор сделала, нужно выяснить намерения вышестоящего руководства, а дальше действовать по обстоятельствам
Забрала і не сказала• 15 июля 2025
Ответ дляНе зацілована
а зарплату зачем повышать?
Говорю відверто• 15 июля 2025
У вас адекватный начальник, и вас разгрузит, и заодно вам будет замена НА СЛУЧАЙ если вы выпадете из обоймы - отпуск, болезнь, переезд и т.д.
Не зацілована• 15 июля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
а зарплату зачем повышать?
Так ненадовго, шо їм кинути копійки (як для фірми, а самі бабло норм гребуть) шоб усипити пильність, шоб не налякалась і справи передала, простажирувала
Вічний двигун• 15 июля 2025
Откуда возник разговор что много работы? Вы жаловались, просили помощи, остаетесь допоздна, работаете в выходные? Очень странно без вашей просьбы добавлять людей в штат, брать еще один лишний расход в бюджет.
Не зацілована• 15 июля 2025
Ответ дляПомидорина
выбрать самую глупую и забитую. ни во что ее не посвящать
вона приведуть свою людину
Не зацілована• 15 июля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Наївняк
Забрала і не сказала• 15 июля 2025
Ответ дляНе зацілована
не у всех же такое змеиное кубло на работе
Не зацілована• 15 июля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
У всіх керівників немає дітей віку 18+
Коханку, племінницю
Вічний двигун• 15 июля 2025
И еще вопрос. Ваша позиция подразумевает финансовые решения? Выбор подрядчиков, заказ мебели/услуг/материалов?
Я бы так делала если бы у меня были сомнения в честности человека.