Любви вам!• 15 июля в 16:46
Відносини з чоловіком, контроль
Чи контролюєте ви його у вчинках ? Коментуєте/ засуджуєте дії, які не подобаються вам , що він робить?
Просто цікаво як "екологічно" висловлювати свої претензії)))) бо почала помічати,що тільки претензії маю до партнера
Леннон_Жив!• 15 июля в 16:52
Претензии какого рода? Типа «громко дышит» или «хватит валяться на диване, ищи работу»?
Пацаааааааан• 15 июля в 17:03
Через я повідомлення і спокійно всьому потрібно давати вчасно оцінку, що погано, що добре, інакше сядуть на голову
Царівна Жабка• 15 июля в 17:04
Ответ дляПацаааааааан
вы все еще про партнера, или уже про младших школьников?))
Екологічно висловлюють претензії за допомогою ’Я-фраз’.
типу ’мені незручно, коли ти на мене кладеш свої ноги’, ’я страждаю, коли ти дихаєш на мене цибулею’. почитайте книгу Юлії Гіппенрейтер ’Общаться с ребенком - как?’
там ще сказано, що не можна казати фрази типу ’ти ніколи’, ’ти завжди’.
а хорошу поведінку треба закріплювати похвалою, навіть якщо це щось дуже звичайне, типу виніс сміття чи там поклав свої шкарпетки до кошика.
Пацаааааааан• 15 июля в 17:05
Ответ дляЦарівна Жабка
Саме так
Пацаааааааан• 15 июля в 17:06
Ответ дляВалькірія
Все правильно, але приклади у вас😂
Царівна Жабка• 15 июля в 17:07
Ответ дляВалькірія
чоловіки часто виховані в дусі ’я - принц’, і навіть коли у мами робили все, жінці можуть дуже швидко вилізти на голову.
трошки пре сексизмом, нє?))
Пацаааааааан• 15 июля в 17:09
Ответ дляВалькірія
В когось можуть, в когось не можуть😊 стосунки, це постійна взаємодія, десь прощелкав і сутуація міняється на гірше
Працюю над цим, я в обідки скатуююсь(
Любви вам!
• 15 июля в 22:07
Ответ дляЯнка-угомонись
Если курит в туалете, или что-то серьезное?
Типу такого
Любви вам!
• 15 июля в 22:07
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так, типу такого
Любви вам!
• 15 июля в 22:10
Ответ дляВидна міленіалка
какие у вас претензии автор? например?
Під´їдає на ніч,
Занадто багато відпочиває,
Спортом не займається
Речі не кладе на місця і т.п
Занадто багато відпочиває,
Спортом не займається
Речі не кладе на місця і т.п
Видна міленіалка• 16 июля в 10:11
Ответ дляЛюбви вам!
Під´їдає на ніч,
Занадто багато відпочиває,
Спортом не займається
Речі не кладе на місця і т.п
Занадто багато відпочиває,
Спортом не займається
Речі не кладе на місця і т.п
Під´їдає на ніч,
Занадто багато відпочиває,
Спортом не займається - не понятно, вы жена или мамка? Вам какое дело до его привычек?
Речі не кладе на місця і т.п-не трогайте и вы его вещи, бусть лежат, там где он их положил..не вздусмайте за ним убирать..
А если вас это раздражает, то развод-люди не меняются..
Занадто багато відпочиває,