Психологічка• 16 июля в 20:42
Скільки повинен заробляти чоловік щоб ви не працювали?
Яка мінімальна сума? При умові що бюджет спільний, тобто він вас не контролює в витратах та побуті, всі гроші доступні
Хочу в БАНю• 16 июля в 20:43
Скільки б він не отримував, я все рівно хочу працювати, бо сидіти вдома - не моє
мадам Везувий• 16 июля в 20:44
у каждого свое
тупо цифра вам ничего не даст - разные потребности
Курочка• 16 июля в 20:45
Тільки мільонер. Не гривневий. Інакше не можу уявити яка це сума в місяць, бо мій апетит росте максимально швидко
Рятівник Малібу• 16 июля в 20:45
Навіть не знаю, мій нормально заробляє, ми досить добре живемо, але я люблю працювати, досягати, розвиватися, мій вклад теж важливий
Хочу в БАНю• 16 июля в 20:47
Ответ дляLike-995b
Аналогично сейчас. Когда-то сидела и не работала, сейчас вообще дома скучно
Отож! Я просиділа 7 років вдома,- більше не сяду ані на день. До того ж був повчальний випадок з моєю сусідкою: вона всім розповідала, що сидить вдома (тил, затишок), а чоловік працює («добитчик»). Час йшов, вона більше 15 років вдома, і тут раптово чоловік помирає в 50 (обірвався тромб), а у неї роботи нема, подушка максимум на пів року і все…
фрау Гітта• 16 июля в 20:48
Мій заробляє 2900 чистими
Я навчаюсь - студентка і дочка студентка, нам вистачає, і це ми ще за кордоном
ВундерКИНГ• 16 июля в 20:48
Ответ дляфрау Гітта
Мій заробляє 2900 чистими
Жесть((
На привозе• 16 июля в 20:49
Ответ дляХочу в БАНю
В мене приблизно так само. Але якби він заробляв вдвічі більше, я би перейшла на іншу роботу
Курочка• 16 июля в 20:49
Ответ дляВундерКИНГ
Жесть((
ось вам і відповідь на питання скільки треба)) небагато багатьом і треба
Love_Love_Love_• 16 июля в 20:49
Скільки б не заробляв чоловік я буду працювати, бо залежати від когось фінансово це дуже і дуже небезпечно.
Курочка• 16 июля в 20:50
Ответ дляНа привозе
А я би на своїй на пів дня перейшла. Прибігла зі всіма кави випила потеревеніла і назад))
Грушки-яблочки• 16 июля в 20:50
Я не знаю сколько зарабатывает мой муж. Я не работаю, ограничений нет по тратам.
Хочу в БАНю• 16 июля в 20:50
Ответ дляНа привозе
Я просто працюю в задоволення, якщо щось мені не подобається - легко змінюю роботу)
фрау Гітта• 16 июля в 20:52
Ответ дляВундерКИНГ
Жесть((
Чому? 900 на продукти з вином, машини дві- одна електрична, друга бенз -150 євро
Комуналка 180
Ми тільки з Іспанії повернулись, в мене канікули. Де жесть ?
Комуналка 180
ВундерКИНГ• 16 июля в 20:52
Ответ дляКурочка
Ну да, поїли поспали і все на тому(((
Пишущаяся• 16 июля в 20:53
Ответ дляДюймовочка
250-300тис.
До війни заробляв 120тис, то я працювала в задоволення
А чого до війни? Зараз менше?
На привозе• 16 июля в 20:53
Ответ дляХочу в БАНю
Мою роботу легко не змінеш без втрати рівня зарплати, тому що зарплата доволі висока і гарний соцпакет. Мені або ще піднятись в карʼєрі і мати ще вищу зарплату, але тоді я взагалі родину бачити не буду. Або лінійно переходити в іншу фірму і втратити в зарплаті та можливо соцпакеті.
ЗабежАЛОЧКА• 16 июля в 20:53
Чоловік заробляє 100тис +/- я не працюю, набридло... Не моє. Мені вдома добре .
фрау Гітта• 16 июля в 20:53
Ответ дляВундерКИНГ
Ну да, поїли поспали і все на тому(((
Ну спали ми на острові 🤭9 днів
І їли непогано
Курочка• 16 июля в 20:54
Ответ дляВундерКИНГ
Ну да, поїли поспали і все на тому(((
На те ми всі і різні. Моя сестра все життя не працює. У чоловіка зарплата не велика. Але вона просто не хоче працювати і готова на те що є
Жерица ночи• 16 июля в 20:54
Я вынужденно не работала 7 месяцев - меня злило ужас. Было ощущение, что вся моя реализация сводится к каким то бессмысленным действиям, а я ж столько могу/хочу. Было пресно и неинтересно, хотя денег хватало на все. То я теперь иногда в периоды запары на работе, когда хочу все бросить и уйти, напоминаю себе, что больше месяца не выдержу))