Як_наготую...• 16 июля 2025
Різна транслітерація в паспортах
Я месяц назад сделала себе новый ID паспорт Украинский и у меня в фамилии стоит там буква H
А в загранпаспорте стоит буква G
Действителен ли загранпаспорт?
А в загранпаспорте стоит буква G
Действителен ли загранпаспорт?
Самоучка• 16 июля 2025
Паспорт дійсний. Раніше транслітерація була англійська, зараз латинь. Звідси і ці розбіжності з G i H . Якщо ви хотіли однакову транслітерацію, то потрібно було працівнику сказати про це і тоді вам дали б написати заяву про зміну транслітерації.
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляСамоучка
Та вона мене вмовила на Н тому що діти обоє по новим правилам как Н записали ..
🤷♀️
Аноним_1857• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Г…гу….ская
G…gu…skaya
H…hu…skaya
G…gu…skaya
H…hu…skaya
гу ху му бууууу
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляСамоучка
Я там заяву підписувала памʼятаю
Вона ж буде підтягуватися якщо що ?
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляАноним_1857
гу ху му бууууу
У меня слишком известная фамилия
Чтоб я её называл 😀🤪
Аноним_1857• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
У меня слишком известная фамилия
Чтоб я её называл 😀🤪
та я не настаиваю
расслабьтесь
всем пофиг
расслабьтесь
всем пофиг
Леплю из пластилина• 16 июля 2025
Ответ дляНехай щастить
Та напишіть прізвище. Бо Навроцька і буде з N. А у вас хтозна, може потім приголосна яка
Там проблема з буквами H i G
Самоучка• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
🤷♀️
То це правильно. А ваш закордонний, якщо в дітей в закордонному тем Н, то краще замінити на новий. Я не впевнена, але здається, що зараз по новим правилам, якщо в українському і закордонному різні транслітерації, то залишається дійсним останній виданий документ, а попередній через місяць автоматично падає в їх систему «недійсні документи»
220В• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Г…гу….ская
G…gu…skaya
H…hu…skaya
G…gu…skaya
H…hu…skaya
Ну вот у нас такая ситуация.
Девичья фамилия моя на Г, всем перевели на H. Маме не очень, но у всех одинаково.
И тут возникает такой момент, если выезжать нигде на ПМЖ не планируете, то на это можно и глаза закрыть. Иначе дорого, долго и нервно исправлять ошибки.
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляСамоучка
Мені давали заявку підписати
Самоучка• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Мені давали заявку підписати
То вам давали підписати заяву-анкету з даними, які будуть внесені до вашого паспорта. На зміну транслітерації є інша заява
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляСамоучка
На зміну транслітерації було
220В• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
🤷♀️
Загранки у детей тоже на H ?
А у Вас на G ?
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ для220В
Загранки у детей тоже на H ?
А у Вас на G ?
Да
И мы уже так ездим года 4 так точно
Самоучка• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
На зміну транслітерації було
Автоматично переводить на Н. В разі, якщо вам потрібно було б G, то тобі б потрібна була заява. Якщо ви залишили Н , то заява не потрібна ніяка. Але моя вам порада, уточніть, чи не впаде він автоматично в недійсні через місяць, якщо у вас різні транслітерації. Зараз така мутка зʼявилась.
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляСамоучка
Жесть
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляНехай щастить
А с какой буквой еще может быть фамилия Навроцька? Как можно еще «Н» перевести, кроме как «N»?
Нехай щастить• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Автор не вказала яка мова.
Проблеми можуть бути при підтвердженні диплома, одруженні, прийнятті спадщини. Мало лі нащо їй поїхати далеко
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляНехай щастить
Автор не вказала яка мова.
Латиница
Нехай щастить• 16 июля 2025
Самоучка• 16 июля 2025
Ответ дляНехай щастить
Та вже ж розібрались.
Краще зверніться до паспортистів
Так, це те що я писала)
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляСамоучка
Так, це те що я писала)
А чего ж мне тогда паспортистка не сказала???
Говорила действительный будет
Самоучка• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Говорила действительный будет
Не можу вам відповісти на це питання. Вона, напевно, не взяла це до уваги. Так як це не так давно зʼявилось.
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляСамоучка
Місяць тому зробила ІD
Самоучка• 16 июля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Говорила действительный будет
А скільки часу вже пройшло після отримання ID?
Як_наготую...
• 16 июля 2025
Ответ дляСамоучка
Місяць
Ответ дляПушка заряджена
У меня тоже фамилия начинается на Г и я каждый раз при получении заграна пишу заявление, чтобы ее транслитерировали в G, а не в H, как положено по их новым правилам
В таком случае у вас в укр.паспорте неправильно. Но это повсеместная ошибка, раньше не заморачивались со звонкой Ґ, потому что не задумывались над переводом. А сейчас все упёрлись в эту глухую Г и теперь Глеб по английски стал Хлебом, а менять муторно и невыгодно, потому что потом долго будешь родство доказывать.
Самоучка• 16 июля 2025
Ответ дляLediBlac
Ні, то не звʼязано з глухим і дзвінким. А просто раніше була транслітерація англійська, а зараз латинь.
Ответ дляПушка заряджена
Ну вам же наверное, распечатывали заявление на получение ID, в котором указано, как будет транслитерироваться фамилия и вы его подписали.
Если по теме, то загран действительный, у мужа в правах вот так - H, а в загране - G, ни у кого вопросов не было
Мне кажется просто никто не придрался пока...