Котомафия• 17 июля в 11:51
потрібно переробляти стару почорнілу пломбу?
зуб взагалі не болить. живий.
пломба стара і по боках дуже почорніла.
треба переробляти?
пломба стара і по боках дуже почорніла.
треба переробляти?
Пополняю_Карму• 17 июля в 11:52
Странный вопрос. Конечно надо. Вам нравится ходить с почерневшей пломбой? Тем более там скорее всего уже вторичный кариес появился.
Не будь КакСвета• 17 июля в 11:58
мені в приватній стоматології сказали переробляти усі пломби - 12 шт. і вирвати усі 4 зуба мудрості - думайте
Тріль!• 17 июля в 11:58
Ответ дляКотомафия
а рентген зуба допоможе побачити як глибоко карієс?
Так. І вони перевіряють на чутливість рідким азотом або як раніше повітрям, холодною водою.
Не будь КакСвета• 17 июля в 12:09
Ответ дляШУЗ PLUS
Старі пломби теж потрібно міняти - це загальновідомий факт
Ви стоматолог?
Не будь КакСвета• 17 июля в 12:10
Ответ дляШУЗ PLUS
Дивна реакція. Але я теж в свій час не повірила і потім розгрібала наслідки того, що невчасно видалила свої вісімки
А інших стоматолог сказав інше)