Тишком нишком• 17 июля 2025
Банк заблокував карту
Просить підтвердження транзакцій
Але це кошти,наприклад їли в ресторані-я заплатила,мені скинули гроші
Або на роботі збирали гроші співробітниці на лікування,я їх зняла і віддала.
Або замовляла собі папфюм, сестра захотіла собі,я замовила 2,вона скинула гроші.
От як пояснити це банку
І що тепер буде з грошами на рахунку
Підтримка банку, толково нічого не каже,каже вам відправили листа,чекайте
Банк Аваль
От як пояснити це банку
І що тепер буде з грошами на рахунку
Банк Аваль
Стрибну в гречку• 17 июля 2025
Ответ дляПомеха справа
Шоб вони всі у пеклі згоріли!!!
От за що нам це?
А в мене син 20 річний контракт зібрався підписувати. Ридаю другий день, вже не знаю як його вмовити одуматися. За що тут воювати!? За цих корупціонерів гробаних? Будь вони прокляті!
От за що нам це?
мой сын провоевал аж сутки после учебки и пропал безвести.
я бы на пороге легла и не пустила, но его словило тцк возле дома.
Стрибну в гречку• 17 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
В мене є лист де прохання зібрати,незнаю,чи буде він як доказ
идите и на месте решайте.в телефоне должны быть следы ваших оплат.
тычьте им, пишите объяснения и заявления.
Идууу--уууу блин• 17 июля 2025
Роздрукуйте у бухгалтерії вашу зарплатну відомість і покажіть банку
До мене в минулому місяці доколупалися за 120тисяч, показала їм відомість, сказала що частину в готівці частину на карті, в для поїздки треба було на карту гроші, і щоб не бігати по термвналах через друзів обміняла готівку на гроші на карту, в переписочному форматі спитали а на що я гроші скидаю і періодично отримую від інших із лиць- сказала що підтримуємо один одного, час такий.
Автопортрет нурофена• 17 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
Чеки брати з співробітниці після операції,це смішно.
щось ви не договорюєте, не може за 8 тис заблокувати карту.
Джинци на Флісі• 17 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
Так в мене ніхто не просить пояснення,написала в листі,що не хочуть зі мною підтримувати ділові відносини
Ви читати не вмієте чи що? Вам же написали ’Бажаєте поновити відносини із Банком чи закрити рахунки?’
Джинци на Флісі• 17 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
На пошті,написано,що хочуть розірвати стосунки і ні про які документи не пишуть
Ще раз перечитайте , що Вам написали.
Джинци на Флісі• 17 июля 2025
Ответ дляПомеха справа
Шоб вони всі у пеклі згоріли!!!
От за що нам це?
Ваш син хоче грошей заробити на контракті, а не воювати за корупціонерів. Якби хотів воювати за корупціонерів , то просто мобілізувався.
Тишком нишком
• 17 июля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Читайте далі,вже багато разів пояснювала
З горіха зерня• 17 июля 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Можливо багато переказів в день було. Зараз ліміт 10 на день, потім спрацьовує автоматично ловушка, і вам блокують
10 тис?
З горіха зерня• 17 июля 2025
Ответ дляБоХатая
В марте приват со мной разорвал договор, без объяснения причин. Пришла в банк, чтоб деньги со счета забрать, начали делать авторизацию, сказали через три дня придёт смс и придёте за деньгами, смс не пришло, пришла на четвёртый день, они снова делают авторизацию, при этом договор со мной разорвали, деньги мои были уже не на моем счету, а на промежуточном каком то. Короче причину они так и не объяснили, сказали, что не могут сказать. Шибанутые. На клиентов им начхать по моему. Я была клиентом привата с 2008 года, пользовалась счётом активно все эти годы. Недавно рассказывала девочка, что ей тоже счёт закрыли, она фоп ,у неё магазин онлайн.
крайне странная ситуация. У вас была ЗП карта или какая?
Помеха справа• 17 июля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Гроші в нас є, ми далеко не бідні люди. Патріотизм і юнацький максималізм. Від мого патріотизму вже нічого не залишилося.
БоХатая• 17 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
Так гроші ви зняли?
А якщо депозит на рахунку?
То шо з ним вони роблять?
А на рахунок фопа взагалі дивно
А якщо депозит на рахунку?
То шо з ним вони роблять?
А на рахунок фопа взагалі дивно
Мне нужно было прийти в банк и написать заявление, но напечатали они все сами, спросили куда деньги перевести, я сказала, что никуда, просто отдайте. Сказали ,что сразу не возможно, в течении трех дней, в реальности на четвёртый. Насчёт депозита ,не могу сказать, не знаю. Я думала только приват разбрасывается клиентами, оказывается нет.
Поумничка• 17 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
дякую за очікування. У випадку, якщо отримали лист про припинення ділових відносин, рахунок потрібно закрити. Для дистанційного закриття рахунків прохання в чаті ’MyRaif’ надати наступну інформацію:
’Прошу закрити усі мої рахунки та перерахувати залишки за наступними реквізитами:’ та :
1. Прописати список усіх рахунків наявних в Банку у форматі IBAN, поряд з кожним зазначити залишок та валюту рахунку (включаючи рахунки з залишками 0 (нуль) грн)
2. Реквізити для перерахування коштів у такому форматі:
Для гривневого рахунку:
• Отримувач: .....
• Код отримувача: .....
• Банк отримувача: ....
• Рахунок отримувача (IBAN): ...
Ось таке мені написали в підтримці
Для гривневого рахунку:
• Отримувач: .....
• Код отримувача: .....
• Банк отримувача: ....
• Рахунок отримувача (IBAN): ...
Ось таке мені написали в підтримці
Н усе, тут без варіантів, вітю. Забирайте гроші, більше вам там не раді.
Усатая полосатая• 17 июля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
10 тис?
10 шт , 10 переводов с карты на карту. Если делаете 11 автоматически блокируют карту
Поумничка• 17 июля 2025
Вам з окупованих територій гроші не надходили ? Бо там такий фінмон, накопають таке, що ви й самі про себе не знали.
буреЛОМКА• 18 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
В іншому банку ви маєте на увазі?
Відкриваєте проміжний рахунок, в якомусь лівому банку, куди переведуть ваші гроші, як рискового клієнта. А потім, самі по-тихеньку виведете їх у нормальний банк, яким почнете користуватись потім. Так, хтось поясняв раніше.
Усатая полосатая• 18 июля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А шо таке проміжний банк?
буреЛОМКА• 18 июля 2025
Ответ дляУсатая полосатая
А шо таке проміжний банк?
Такий банк, яким ви не хочете корисуватись далі. Як перевалочний.
З горіха зерня• 18 июля 2025
Ответ дляУсатая полосатая
так автор такого не делала
Свекруховна• 19 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
Та взагалі нічого не запросили.
Написали що хочуть завершити співпрацю.
То в чаті написали про документи,але потім сказали,що якщо в листі завершити співпрацю, то треба закрити рахунки
Написали що хочуть завершити співпрацю.
Боже, та закривайте ті рахунки і робіть з цього довбаного банку ноги! в моєї знайомої (а потім вияснилося, що і в багатьох людей) знімають кредитні ліміти і крадуть депозити, все це на одну й ту саму суму - 100 тис.грн, і нічого не докажеш! розслідувань внутрі банку не проводять, є думка, що це самі ж працівники банку займаються, цими аферами, служба безпеки там ніфіга не робить. Так що перехрестіться і переходьте в інший банк