Затишне кубло• 26 июня 2025
Ви шукали іншу роботу в такому разі?
Ледь не потрапила на велику для мене суму грошей, через те,що їх видала клієнту,думала все ок в документі ,а буквально через пару секунд висвітило помилку коли гроші вже в клієнта на руках були,менеджер неправильно
зробила документ ,а потім сказала ,що вона ні до чого тут,бо не працює із грошима це ж я гроші видала йому ,а не вона,клієнт теж відмовився повертати кошти аргументуючи це тим ,що вони із його картки списались же,в мене істерика прийшла додому випила хто зна скільки заспокійливих та плачу
Сладко-соленая• 26 июня 2025
Чего плакать то? Ну, с такой тонкой душевной организацией, вам наверное вообще не стоит работать с деньгами.
Водійка хімарса• 26 июня 2025
Ні, але мала б на увазі, що таке може трапитись і перестраховувалась на майбутнє.
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ви б свої гроші яких немає спокійно заклали?
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
Ви перший тиждень працюєте касиром в банку чи може вже другий?)
Пів року
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляоксюморон
Так она документ не правильно сделала а не вы
Але гроші я видала тому крайня я
Бринзолетта• 26 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Пів року
І це лише перший випадок?!)
Що каже начальник відділення про цю ситуацію?
оксюморон• 26 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Але гроші я видала тому крайня я
Капец, вины вашей нет тут. Вот она коза дранная, нужно было с ней поругаться и сказать что вы основывались на её готовом документе
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
І це лише перший випадок?!)
Нічого не казав
Сладко-соленая• 26 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Я б в принципе не попала бы в подобную ситуацию. А даже если вдруг и произошло бы нечто подобное, то точно потом не рыдала на успокоительных.
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
Вам видніше ,а мене немає таких коштів
Сладко-соленая• 26 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Вам видніше ,а мене немає таких коштів
Ну ок. Так а сейчас хули плакать?
Оце фіфа• 26 июня 2025
Так деньги списались с его карты, он забрал свои деньги, в чем тогда проблема?
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ну ок. Так а сейчас хули плакать?
Бо злякалась сильно, розумію якщо таке ще трапиться то я просто буду хто зна скільки працювати безкоштовно,щоб віддати такі кошти
Бринзолетта• 26 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Ну і ви ж свої не заклали, бо пишете ’ледь не потрапила’. Значить, порозумілися і з клієнтом, і з менеджером.
А начальник взагалі в курсі інциденту?
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
В тому,що в мене вони не списались
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
А начальник взагалі в курсі інциденту?
Ні,клієнта ледь втримали він постійно хотів звалити
Сладко-соленая• 26 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Та ладно, не нагнетайте. Всегда можно продать почку и погасить долг.
Оце фіфа• 26 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
В тому,що в мене вони не списались
Вы сами написали что списались.
Но если не списались, то это с его стороны мошенничество отказываться вернуть, это уголовщина.
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
Вы сами написали что списались.
Списались із його картки ,але не моєї програми
Оце фіфа• 26 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Сложна )
Ну мужика тогда тоже понять можно, деньги списались и их ещё отобрать хотят.
Но невозможно чтобы подобное не разрулилось. Тем более Вы там не одна накосячили.
Затишне кубло
• 26 июня 2025
Ответ дляОце фіфа
Сложна )
Ну так йому повернулись би на картку знову і він в плюсі,а я в мінусі
Бринзолетта• 26 июня 2025
Ясно.
А чим серце вспокоїлося? Як і хто розрулив халепу з грошима, картками, клієнтом, менеджером.... Давайте розказуйте, може фінал буде цікавішим)