40ка• 17 июля в 18:16

По 5 слів щодня

Всі ми таке десь чули, що аби вивчити якусь мову, треба просто щодня по 5 слів вивчати нових.
Можливо, ви подумаєте, що занадто легко і по-дитячому.
Але насправді то дуже важко щодня навіть коли щось болить і нема настрою, все одно забивати собі у пам´ять ті нещасні ненависні п´ять слів 🧛
Peres Lal• 17 июля в 18:17
Дункан Маклаут так много языков выучил.
Mellisa• 17 июля в 18:18
учите по 2-3 - но не просто сова - а и их формы и предложения с ними