Завжди з рушником• Изменено 17 июля в 21:10
Куди поїхати на море, щоб на пляжі були шезлонги готеля
А не оце все.. що в Іспаніі живеш в готелі, а на пляжі дурдом, немає де стати
Туреччину
Єгипет не пропонуйте будь ласка
Щоб ось так було зручно з малою дитиною- прийшла в будь який час доби і місце на шезлонгу є
Туреччину
Єгипет не пропонуйте будь ласка
Зашла на 5минут• 17 июля в 21:11
На европейских курортах нет частных пляжей особо у отелей. Мне это тоже максимально не нравится
Завжди з рушником
• 17 июля в 21:13
Ответ дляЗашла на 5минут
Так, я почала вибирати Іспанію
Вивчати ці пляжі, міста
Але мене постійно турбує те що треба як в Затоці купити зонтик і підстілку під дупу і носитися з цим всім
Паралельно тягнути дитину за руку
Куди поїхати щоб було більш комфортно?
Вивчати ці пляжі, міста
Паралельно тягнути дитину за руку
Куди поїхати щоб було більш комфортно?
Завжди з рушником
• 17 июля в 21:14
Ответ дляSantaMonika
Эмираты
Я ж на серпннь вибираю
емірати це занадто
SantaMonika• 17 июля в 21:15
Ответ дляЗавжди з рушником
Я ж на серпннь вибираю
емірати це занадто
То чого не Турція?
Завжди з рушником
• 17 июля в 21:16
Ответ дляSantaMonika
То чого не Турція?
Я була вже там 5 разів
Сіде белек аланія
Тільки пісок цікавить
Сіде белек аланія
Тільки пісок цікавить
Советчица Года• 17 июля в 21:18
Ответ дляЗавжди з рушником
Я була вже там 5 разів
Сіде белек аланія
Тільки пісок цікавить
Сіде белек аланія
Тільки пісок цікавить
Бодрум, Фетхіє, Кушадаси, Дідім, Мармарис - були?
Барабан для дорослих• 17 июля в 21:19
Ответ дляЗавжди з рушником
Так, я почала вибирати Іспанію
Вивчати ці пляжі, міста
Паралельно тягнути дитину за руку
Куди поїхати щоб було більш комфортно?
Вивчати ці пляжі, міста
Паралельно тягнути дитину за руку
Куди поїхати щоб було більш комфортно?
Греція.
ЖонДуан• 17 июля в 21:22
Ответ дляЗашла на 5минут
В Греції є.
Щастя-здоровля• 17 июля в 21:24
Вам треба в Ксаміль. Там всі пляжі в цих шезлонгах. Зі своїм рушником нема де приткнутися, мене це дуже бісило.
Чай не пью, только кофе• 17 июля в 21:27
Вам це скаже тур оператор.
Колись були на криті в 4* гарний готель і там був свій пляж.
Але проблема була в раша туристах, які приходили зранку і клали своє шмаття і потім там не з´являлись а бухали в номерах.
Деякі європейці те шмаття згружали подалі
Туфли в чешуе• 17 июля в 21:27
Греція, о.Крит, і пляж свій був і бар на пляжі) морозиво, кава, пиво)
Админко• 17 июля в 21:33
Ответ дляЩастя-здоровля
Як там?
І правда як на Мальдівах?)
Щастя-здоровля• 17 июля в 21:36
Ответ дляАдминко
Як там?
І правда як на Мальдівах?)
Я на Мальдівах не була)) Але в Ксамілі саме чудове море, яке я бачила: неймовірний колір, білий пісок, невеличкі острови, на які можна плавати
Админко• 17 июля в 21:37
Ответ дляЩастя-здоровля
Ну ось і я про це))
Я теж не була на Мальдівах.
Але інша екзотика - була і хотілося б щось незвичне в Європі.
Дякую за інфо
Я теж не була на Мальдівах.
Дякую за інфо
Тріль підпільний• 17 июля в 21:48
Ищите отель со своим пляжем. В той же Испании они есть, но их мало.
Я не встречала мест с платными шезлонгами и чтоб их не хватало. Обычно занимают самую первую линию. Дальше тьма мест.
МЕСТО_Встречи• 17 июля в 22:52
Куба, мальдивы.
Доминикана тоже, кажется, но там не была.
А! Черногория. Тут есть отели с собственными закрытыми пляжами.
Жена сантехника• 17 июля в 22:55
Черногория отель в Будве Славянский пляж. В Болгарии смотреть отели на первой линии со своими шезлонгами, Bavaro, Imperial Palace, Helena, Majestic, это те что я лично видела в Солнечном береге и которые мне понравились и куда бы я поехала.
Stella di mare• 19 июля в 16:21
В Греции есть куча отелей сл своими шезлонгами. В Италии тоже есть свои закрепленные шезлонги, или оренда