Завжди з рушником• Изменено 17 июля в 21:10

Куди поїхати на море, щоб на пляжі були шезлонги готеля

А не оце все.. що в Іспаніі живеш в готелі, а на пляжі дурдом, немає де стати
Туреччину
Єгипет не пропонуйте будь ласка

Щоб ось так було зручно з малою дитиною- прийшла в будь який час доби і місце на шезлонгу є
Вимагаю спілкування• 17 июля в 21:10
Їдьте в Одесу
Зашла на 5минут• 17 июля в 21:11
На европейских курортах нет частных пляжей особо у отелей. Мне это тоже максимально не нравится
автор Завжди з рушником • 17 июля в 21:13
Ответ дляЗашла на 5минут
Так, я почала вибирати Іспанію
Вивчати ці пляжі, міста
Але мене постійно турбує те що треба як в Затоці купити зонтик і підстілку під дупу і носитися з цим всім
Паралельно тягнути дитину за руку

Куди поїхати щоб було більш комфортно?
SantaMonika• 17 июля в 21:13
Эмираты
автор Завжди з рушником • 17 июля в 21:14
Ответ дляSantaMonika
Эмираты
Я ж на серпннь вибираю
емірати це занадто
SantaMonika• 17 июля в 21:15
Ответ дляЗавжди з рушником
Я ж на серпннь вибираю
емірати це занадто
То чого не Турція?
автор Завжди з рушником • 17 июля в 21:16
Ответ дляSantaMonika
То чого не Турція?
Я була вже там 5 разів
Сіде белек аланія
Тільки пісок цікавить
Советчица Года• 17 июля в 21:18
Ответ дляЗавжди з рушником
Я була вже там 5 разів
Сіде белек аланія
Тільки пісок цікавить
Бодрум, Фетхіє, Кушадаси, Дідім, Мармарис - були?
Барабан для дорослих• 17 июля в 21:19
Ответ дляЗавжди з рушником
Так, я почала вибирати Іспанію
Вивчати ці пляжі, міста
Паралельно тягнути дитину за руку

Куди поїхати щоб було більш комфортно?
Греція.
ksenbaz• 17 июля в 21:19
Ответ дляЗавжди з рушником
Я була вже там 5 разів
Сіде белек аланія
Тільки пісок цікавить
так в кемере в центре города -не поселки-камушки но ногу не поранишь .они гладенькие дети ходят море как слеза чистое
ЖонДуан• 17 июля в 21:22
Ответ дляЗашла на 5минут
В Греції є.
Як ухурделю• 17 июля в 21:24
Албания
Щастя-здоровля• 17 июля в 21:24
Вам треба в Ксаміль. Там всі пляжі в цих шезлонгах. Зі своїм рушником нема де приткнутися, мене це дуже бісило.
Чай не пью, только кофе• 17 июля в 21:27
Вам це скаже тур оператор.
Колись були на криті в 4* гарний готель і там був свій пляж.
Але проблема була в раша туристах, які приходили зранку і клали своє шмаття і потім там не з´являлись а бухали в номерах.
Деякі європейці те шмаття згружали подалі
Туфли в чешуе• 17 июля в 21:27
Греція, о.Крит, і пляж свій був і бар на пляжі) морозиво, кава, пиво)
ТаЕщеОптимистка• 17 июля в 21:28
Ответ дляВимагаю спілкування
Їдьте в Одесу
По ціні Єгіпту))
Solnceya• 17 июля в 21:28
Греция, Крит,
Фетхие и Олюдениз Турция
Админко• 17 июля в 21:33
Ответ дляЩастя-здоровля
Як там?
І правда як на Мальдівах?)
Щастя-здоровля• 17 июля в 21:36
Ответ дляАдминко
Як там?
І правда як на Мальдівах?)
Я на Мальдівах не була)) Але в Ксамілі саме чудове море, яке я бачила: неймовірний колір, білий пісок, невеличкі острови, на які можна плавати
Админко• 17 июля в 21:37
Ответ дляЩастя-здоровля
Ну ось і я про це))
Я теж не була на Мальдівах.
Але інша екзотика - була і хотілося б щось незвичне в Європі.
Дякую за інфо
spart-5037• 17 июля в 21:43
Испания. Покупайте шезлонги на день. 20 евро- 2 шезлонга с зонтом
Радикальная• 17 июля в 21:47
Каролино Бугас. Не пожалеете.
Тріль підпільний• 17 июля в 21:48
Ищите отель со своим пляжем. В той же Испании они есть, но их мало.
Я не встречала мест с платными шезлонгами и чтоб их не хватало. Обычно занимают самую первую линию. Дальше тьма мест.
Мудрецыха мира• 17 июля в 21:58
Гарне місце для відпочинку з дітьми на будь-який бюджет
https://maps.app.goo.gl/G9rtiwTdRrdy9xja6
Обнимашкина• 17 июля в 22:24
Кипр. 2,5 за шезлонг или зонтик
МЕСТО_Встречи• 17 июля в 22:52
Куба, мальдивы.
Доминикана тоже, кажется, но там не была.
А! Черногория. Тут есть отели с собственными закрытыми пляжами.
Жена сантехника• 17 июля в 22:55
Черногория отель в Будве Славянский пляж. В Болгарии смотреть отели на первой линии со своими шезлонгами, Bavaro, Imperial Palace, Helena, Majestic, это те что я лично видела в Солнечном береге и которые мне понравились и куда бы я поехала.
Stella di mare• 19 июля в 16:21
В Греции есть куча отелей сл своими шезлонгами. В Италии тоже есть свои закрепленные шезлонги, или оренда