НаБалКоніХодять• 19 июля в 00:21
Пенсійний збір при першій реєстр авто
Підкажіть будь ласка, дівчата, в кого була перша реєстрація на себе, чи платили ви 3% від вартості авто?
Бочка порохУ• 19 июля в 00:28
Так.
Якщо ваше авто дешевше 499тис.А так є ще 4,і 5%,за більш дорожчі.
Слухи-руки не распускаю• 19 июля в 02:18
Ответ дляБочка порохУ
Так.
Зараз майже всі платять 5%, бо нових авто менше 499 тис чи 878 тис майже немає. Це критерії ще довоєнні, коли долар був 25-29 грн. Долар зріс, а корекцію критеріїв не провели. Все для людей((