Невидимка• 19 июля в 14:51
Пересадка в Перемишлі
Дівчата, підкажіть. Якщо в Перемишлі пересаджуватися в інший поїзд до Кракову, скільки брати запас часу? 2 години вистачить? Чи можна на місці купити білети або краще не ризикувати?
Катастрофа• 19 июля в 14:53
Я їхала тиждень тому, в пʼятницю
Поїзд запізнився на майже 3 години
І таможня півтори години
Ніхто не встиг на свої потяги
Поїзд запізнився на майже 3 години
І таможня півтори години
Ніхто не встиг на свої потяги
Печальки.нет• 19 июля в 14:55
Я завжди закладаю 3 години. Встигала. Але раптом що, квитки можна обміняти, здати й купити нові
Катастрофа• 19 июля в 14:58
Ответ дляПечальки.нет
Так, можна. Але оця вся толпа, що запізнилась, потім побігла до кас
Я уявляю, що там було
В мене була пересадка через 6 годин, а залишалось півтори. То ми спокійно пішли поїли, випили кави і встигли
Я уявляю, що там було
Невидимка
• 19 июля в 14:59
Ответ дляПечальки.нет
Не підскажете, чи реально брати білети вже там на місці? Чи велика вірогідність, що не буде в наявності?
Печальки.нет• 19 июля в 15:01
Ответ дляНевидимка
Я завжди беру завчасно. Якось на найближчий потяг люди їхали стоячи, сидячи на валізах у тамбурі, отже, квитків не було з місцями
Печальки.нет• 19 июля в 15:09
Ответ дляКатастрофа
Я уявляю, що там було
Квитки можна міняти й здавати в застосунку, без каси
Печальки.нет• 19 июля в 15:11
Ответ дляКатастрофа
Я уявляю, що там було
Ось тут обмін чи повернення в Колео. Повертають всю суму без пари копійок - не так, як у нас УЗ
Плету корзинки• 19 июля в 15:33
Мы когда ехали, моя попутчица купила билеты на поезд как раз в Краков ещё будучи в поезде до Пшемысля, потому что понимала уже что успевает. Я сомневалась, поэтому купила на месте на тот же поезд)) у них в поездах же много сидячих мест, то обычно билеты всегда есть
Ондатрова шуба• 19 июля в 15:57
Ехала в июне и июле. Билеты покупала на месте. Правда, были оба раза только в купе первого класса. На стоячие места былетов много. Поезда ходят часто. Можете купить билет в приложении, когда будете понимать примерное время прибытия.
Синди Кроуфорд• 19 июля в 16:17
А я никогда не покупаю заранее. Скачала додаток колео. Только прохожу таможню, сразу покупаю билеты.