Альфред Шнитке• 19 июля 2025
Інтерсіті до Перемишля
Зараз усі вагони разом випускають на контроль чи по черзі? Підкажіть, будь ласка. Потяг 051 усіх разом. А інтерсіті колись по черзі було. Як зараз? Дякую!
Альфред Шнитке
• 19 июля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Одночасно. А далі всі біжать
Деякі починають ще бігти по вагону
Дякую! Оце я таке теж бачила, коли в перший вагон бігли на ходу, коли випускали по черзі вагони
ЗабежАЛОЧКА• 19 июля 2025
Ответ дляSo_so
Одновременно, я была в шоке. Ехали в первом вагоне, подъезжаем и из других вагонов народ с чемоданами набивается в первый вагон, мы даже со своих мест встать не могли, проход забит, ругаются, толкаются.
Так і було, я їхала не в першому
Але те саме, я не бігла, вийшла, коли змогла, постояла спокійно в черзі
Неприємно було
Пишу каліграфічно• 19 июля 2025
Їхала 051к тиждень тому , випускали по черзі, при чому в незрозумілому порядку. Люди з вагонів , що позаду нашого вийшли першими на перон