УбилаКеннеди• Изменено 19 июля в 16:00

Понад півсотні підлітків тероризують місцевих

Ганна Анатоліївна, мешканка будинку по вул. Юліана Матвійчука, 88: Вони п’ють, вони голосно перуть матюччя, поводяться дуже агресивно до мешканців дома, вони скачуть по цьому майданчику і я не думаю, що він тут довго простоїть. Пісні якісь російською мовою співають, репчик читають, кидаються на людей, які зауваження роблять.

Так кажуть місцеві мешканці по вулиці Юліана Матвійчука, 88 у Полтаві про дітей, які щовечора збираються у їх дворі. Таких підлітків щодня тут 40-50 осіб.Одного разу сусіда ледь до інфаркту не довели, -каже мешканка будинку Ганна Анатоліївна.

Ганна Анатоліївна, мешканка будинку по вул. Юліана Матвійчука, 88: Ображають, роблять такі рухи, які нагадують, як вони хочуть його вдарити. Ми вже неодноразово зверталися до поліції, коли вони приїжджають, то підлітки себе ведуть дуже чемно.

Дітям приблизно від 12 років і до 17, вони не говорять з яких вони мікрорайонів Полтави і кажуть, що знайомих у цьому дворі у них немає, -каже мешканка будинку по вул. Юліана Матвійчука, 88 Ганна.

Ганна, мешканка будинку по вул. Юліана Матвійчука, 88: Коли я сказала, що наші діти бояться виходити на двір і я бачила, як виходила дівчинка з маленькою собачкою і собачку почали ногами швиряти. Коли я звернулася до них, один із цих хлопців почав говорити, що зараз, якщо вам треба поліцію визвати, зараз я визову. На голосному зв’язку телефонував і почав говорити «Папа приезжай сюда, в этот двор, с нарядом полиции. У меня папа в полиции, сейчас вы успокоитесь».

В шоці від поведінки дітей, які щовечора знаходяться у цьому дворі і полтавець Юрій Дубов.

Юрій Дубов, полтавець: Нещодавно ми встановлювали новий дитячий майданчик. Вони заважали його встановити і ще цемент не затвердів, а вони почали сюди запригувати. Їм підрядник робив зауваження, а вони лізли до нього навіть битися. Місцевий мешканець похилого віку, років десь під 70, він зробив їм зауваження, то при мені хлопчик років 13-14 знімає бандану і намотує на руки, хотів його бити. Я вмішався в цей конфлікт, кажу: «Хлопці, так не робиться».

Мешканці будинку по вул. Юліана Матвійчука, 88 неодноразово зверталися до поліції. Як повідомив речник Полтавського райуправління поліції Василь Зуб: з даної ситуації надходили виклики громадян, на них реагувала патрульна поліція.

Василь Зуб, речник Полтавського райуправління поліції: Відділом поліції № 1 зареєстровано окрему перевірку в ході якої інспектори ювенальної превенції спільно із служби освітньої безпеки на регулярній основі проводять відповідні профілактичні рейди, які направлені на спілкування з неповнолітніми. Офіцери роз’яснюють дітям норми належної поведінки у громадських місцях та закликають не порушувати Закон.

Поліціянти рекомендують батькам приділяти більше уваги та дізнаватися, де, з ким проводить дозвілля їх дитина. Натомість мешканці будинку обговорюють перспективу щодо огородження двору, проте, чи фінансово ця потягнуть — ще вагаються.

Я к на мене це вина батьків. Які народили таких чад а віхованням не займаются.
ЧупакабраЗеБест• 19 июля в 16:04
Удалено администрацией...
Ксюшка94• 19 июля в 16:04
Я в Полтаве. Подтверждаю, что здесь много дегенератов среди подростков
Honda-• 19 июля в 16:05
Ответ дляКсюшка94
Откуда они берутся? Много родителей-алкашей?
Natalia505• 19 июля в 16:05
Ответ дляHonda-
Навпаки мажори. Яким все дозволено.
Honda-• 19 июля в 16:06
Ответ дляNatalia505
Навпаки мажори. Яким все дозволено.
Мажоры во дворах хрущевок?) Что они там делают, на сафари приехали?
Natalia505• 19 июля в 16:06
Ответ дляHonda-
Розважаються.
Ксюшка94• 19 июля в 16:07
Ответ дляHonda-
Думаю, что да, так как ’детки’ сидят орут во дворах и до 12-ти ночи
Ксюшка94• 19 июля в 16:08
Ответ дляNatalia505
Навпаки мажори. Яким все дозволено.
Вряд-ли это мажоры. Однажды лазили по заброшенной стройке и кидались камнями в женщину, которая выбрасывала мусор
Honda-• 19 июля в 16:10
Ответ дляКсюшка94
Район явно не мажорский.
Natalia505• 19 июля в 16:11
Ответ дляHonda-
Район явно не мажорский.
Полтава взагалі не Київ. Але місцеві мажори є де завгодно.
VShpak• 19 июля в 16:11
В нашому місті - один раз купка молодиків спробувала биконути на перехожих, відразу був виклик поліції і штраф батькам !
Про хід подій звіт поліції у соцмережах.

Чого полтавчани жують соплі ? чому поліція не реагує ?
Natalia505• 19 июля в 16:12
Ответ дляVShpak

Я вас запевняю, до дітей алкашів міри були б застосовані одразу. Бикують зазвичай ті хто вважає що світ саме їм належить. Це психологія.
VShpak• 19 июля в 16:13
Ответ дляNatalia505
Та яка різниця чиї то діти ?
В описі я не прочитала про виклики поліції, заяви потерпілих … це хто за них повинен робити ?
Natalia505• 19 июля в 16:14
Ответ дляVShpak
Та яка різниця чиї то діти ?
Поліцію викликали. Вони ж розповідають що проводять профілактичні бесіди. Це поки якогось діда не замочать, ніхто ворушитись не буде.
VShpak• 19 июля в 16:15
Ответ дляNatalia505
Які бесіди за порушення комендантської години ? За хуліганство ?
Natalia505• 19 июля в 16:15
Ответ дляVShpak
Це в них треба питати, я не маю відношення до Полтавської поліції.
VShpak• 19 июля в 16:16
Ответ дляNatalia505
Я думаю, що не було заяв від потерпілих !
Весь район боїться сопляків, діти не виходять на вулицю - сміх і сором !
Амарилис• 19 июля в 16:17
Ответ дляVShpak
Та яка різниця чиї то діти ?
Третій абзац останнє речення
Millie• 19 июля в 16:20
Ответ дляКсюшка94
Де там заброшка?
VShpak• 19 июля в 16:20
Ответ дляАмарилис
Третій абзац останнє речення
Заява була ? Одна, друга, третя !
Особи встановлені ?
Список свідків, колективне звернення, заяви, підписи зібрані ?
Millie• 19 июля в 16:20
Ответ дляVShpak

Викликали і не раз. І толку
Ксюшка94• 19 июля в 16:21
Ответ дляMillie
Де там заброшка?
Я имела ввиду не именно этих детей. Например, на огнивке есть заброшка
Амарилис• 19 июля в 16:21
Ответ дляVShpak
Заява була ? Одна, друга, третя !
Особи встановлені ?
Восьмий абзац.
Millie• 19 июля в 16:21
Ответ дляVShpak
Були. І не лише в цьому районі таке. В іншому районі міста на квадрациклах і мопедах як тільки гаснуть ліхтарі. То не діти бідних
VShpak• 19 июля в 16:21
Ответ дляMillie
Викликали і не раз. І толку
Нехай звертають до прокуратури, пишуть в обласне управління поліції…
Але ще раз повторюю все починається з письмової заяви !
VShpak• 19 июля в 16:27
Ответ дляMillie
Ну, то давайте нічого не робити, якщо то не діти бідних !
Ніхто не захистить мешканців, якщо вони не взмозі відстоювати свої права !

Зібралися б під відділком поліції, мерії, а не охали, як бабці.

Нашому меру також напихали в соцмережах за мопеди, то наче видали заборону на них після 22:00. Далі робота поліції забезпечувати спокій і порядок.
Мария10• 19 июля в 16:44
Ответ дляHonda-
В том то і справа, що то не хрущовка, а сталінка і там дорогі квартири в Полтаві
Це вважається майже центральним районом