Аноним_1859• 20 июля в 07:49

Біль в шиї. Не можна повернути шию

Донька 14 років, після сну жаліється на більш ззаду шиї, не може без відчуття болю повернути шию вліво. Я так підозрюю або незручно спала і спазмувався м´яз або причина у вчорашніх танцях , (можливо різко повернула шию).
Розтерла місце болю протизапальною маззю, замотала шию, щоб зберігалося тепло. Що ще можна зробити, щоб полегшити стан дитини?
Умничка-помощничка• 20 июля в 07:52
Диклофенаком розтирали ? Ще можна робити легесенькі розтяжки по всім кутам. У мене те саме було на днях. Теж прокинулась, а шия болить.
Тушьмушьнюшь• 20 июля в 07:54
Ибупрофен дать
автор Аноним_1859 • 20 июля в 07:56
Ответ дляУмничка-помощничка
Апізатроном розтирала (мазь з бджолиною отрутою). Дякую
автор Аноним_1859 • 20 июля в 07:57
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ибупрофен дать
Дякую, дам
Умничка-помощничка• 20 июля в 07:59
Ответ дляАноним_1859
Це класна мазь. Допоможе. Просто що це, на жаль, потребує часу.
автор Аноним_1859 • 20 июля в 08:03
Ответ дляУмничка-помощничка
Дякую 🌷
tereska• 20 июля в 08:04
Випити обезбол (діклофенак натрію до прикладу), намазати зігріваючою маззю, та випити міорелаксант.
ПП-шница• 20 июля в 08:08
А у мене в поясниці, не можу рухатися зовсім і при дотику до хребта в тій частині біль нереальна. Не розумію від чого і що робити(
автор Аноним_1859 • 20 июля в 08:15
Ответ дляПП-шница
В мене колись болів поперек сильно, то ставила свічки диклоберл, то пройшло...а що було навіть не уявляю. Одужуйте
ничевока• 20 июля в 08:50
Подумайте над подушкою дитини. Чи зручна?
Добра, коли сита!• 20 июля в 08:54
Ответ дляПП-шница
У меня ишиас так время от времени проявляется, эту боль словами не возможно передать, до какой степени она сильная😔
Помогает лечебная физкультура и нимесулид.
автор Аноним_1859 • 20 июля в 09:04
Ответ дляничевока
Звичайна подушка, донька каже, що вчора на танцях був момент з розворотом і поворотом голови, можливо і це посприяло(((. Колись в інших доньки, в років 6, було після тривалого качання на гойдалці, то мазала Апізатроном, то за 2 дні пройшов біль...
Спілий баклажан• 20 июля в 09:37
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ибупрофен дать
Или другое обезболивающее, если автора дочь не в Украине
автор Аноним_1859 • 20 июля в 09:43
Ответ дляСпілий баклажан
В Україні
Инфотуфелька• 20 июля в 11:03
Если боль не пройдет, рекомендую все-таки сделать рентген, возможен подвывих атланта, это первый позвонок. Тем более если на танцах были активные движения.
автор Аноним_1859 • 20 июля в 12:02
Ответ дляИнфотуфелька
Звісно, якщо сьогодні/завтра тенденції до зменшення болю не буде, то до лікаря підемо. Але наче після мазі апізатрон, деклофенак і таблетки ібупрофена стало легше і вже голову може рівно тримати а не перехиленою на право
ПП-шница• 20 июля в 19:49
Ответ дляАноним_1859
Дякую, взаємно!
ПП-шница• 20 июля в 19:50
Ответ дляДобра, коли сита!
Я бачу що біль віддає в ногу. У мене не так, наоборот в грудну клітку (