Ліплю вареники• 20 июля в 12:21

Мірена це штучний клімакс?

Хто розбирається в цьому? Треба ставити спіраль як лікування, але прочитала, що це як штучний клімакс, лібідо на нулі, старіння і так далі. Це правда? Я не розбираюсь в цьому і дуже хвилююсь. Дякую
Альдебаран• 20 июля в 12:26
Это бред, никакого климакса
Королева ганделику• 20 июля в 12:27
Це лікування і контрацепція.
У мене вже рік стоїть, ніякого «лібідо на нулі» нема.
Але ж Ви розумієте що як однакові ліки різним людям можуть по різному зайти, так і спіраль може по різному працювати?
автор Ліплю вареники • 20 июля в 12:29
Ответ дляКоролева ганделику
Це лікування і контрацепція.
Та розумію звичайно, я мала на увазі сам принцип дії. Дякую
Королева ганделику• 20 июля в 12:29
Ответ дляЛіплю вареники
Ні, вона не діє так, як ви надумали
Намазюкана нішою• 20 июля в 12:30
Ответ дляЛіплю вареники
Де ви це прочитали взагалі?(( тоді про всі кок теж так можна написати
Лялька в колисці• 20 июля в 12:35
Ого, де це ви такого начитались? Я вже втретє встановила, це майже 15 років з Міреною
автор Ліплю вареники • 20 июля в 12:36
Ответ дляКоролева ганделику
Ні, вона не діє так, як ви надумали
Зрозуміло, значить не так зрозуміла я))
Лялька в колисці• 20 июля в 12:37
А, мабуть це про те, що місячні можуть зникнути. Так там принцип інший - кількість ендометрію зменшується, у декого настільки, що потім просто нема чому виводитись
Леся Українка• 20 июля в 12:38
Ні, це не клімакс. Вона стримує ріст ендометрію за рахунок гормонів.
Розкажу свій досвід: в мене стояла три роки 3,2 якщо точно. Встановила для лікування, бо оперували миоми і заливало, робили раз на рік вишкрібання постійно(((
Після встановлення кровило без кінця. Перші пів року просто без перестану, напилися і дуже боліли груди. Потім кровило три тижня, три тижня перерви, потім вже як попало мазалося і кровило. Через півтора року кровотеча, поїхала по швидкій, зупинили, через два тижні знову, знову зупинили.
Десь через рік після встановлення зʼявилася нічна пітливість, але ж я не повʼязувала це з міреною, а почала шукати в себе болячки, вже підозрювала лімфому, бо прокидалася вся мокра, це було жахливо, словами не передати. Дуже болів поперек: робила МРТ і тп, тобто шукала причину. Боліли груди, теж шукала ходила на узд і мамографію .
Через три роки в червні цього року відкрилася знову кровотеча, по УЗД Мірена змістилася, була в шийці, тому зняли, зробили вишкрібання.
Зараз півтора місяця без неї, пропала тривожність , немає болей в попереку, не болять груди, пропала нічна пітливість і мінус два кг ( які я не могла побороти) бо при 154 зріст, це було критично.
Єдиний плюс з нею це був нормальний гемоглобін, зараз не знаю що робити. Бо мені і без неї погано, бо буде низький гемоглобін і з нею ніяк.
Зазначу, що це тільки мій досвід. У кожного різний організм
автор Ліплю вареники • 20 июля в 12:40
Ответ дляЛялька в колисці
Інтернет 😂мабуть не так зрозуміла, вже не знаю…
автор Ліплю вареники • 20 июля в 12:41
Ответ дляНамазюкана нішою
Та в інеті начиталась, навіть якась лікарка щось таке написала, але я могла не так зрозуміти, бо далека від медицини. А ставити буду в будь якому випадку, тому оце читала щоб знати до чого готуватись
автор Ліплю вареники • 20 июля в 12:44
Ответ дляЛеся Українка
От я цього і боюсь, багато таких відгуків, але буду пробувати,бо така сама ситуація як у вас, без неї неможливо зараз, а як буде з нею також стрьомно. Але спробую. Бажаю вам здоровʼя!
Руда ліса• 20 июля в 12:45
Ответ дляЛіплю вареники
В гуге бан? Такую чушь несете, что аж смешно.....
Аноним ФЕЯ• 20 июля в 12:48
Спробуйте обов´язково. В мене перші 4 роки з нею був просто кайф - не лило як з відра, місячних майже не було, зійшла вода, зник головний біль. Потім був важкий період в житті, щоденні сильні кровотечі почалися й на ній, замінила на нову - не допомогло, але потім розібралася і все налагодилось. В мене Мірна на вагу точно не вплинула. Зараз живу з нею.
автор Ліплю вареники • 20 июля в 12:55
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую за відгук! Обнадіює
ТайТаке• 20 июля в 13:00
Ответ дляАноним ФЕЯ
Із за чого через 4 роки кровотечі
ТайТаке• 20 июля в 13:01
Як її встановлюють ? Під седацією чи ні? Моя лікар каже не потрібно .і краще в розгар місячних. Сестрі встановлювали під наркозом.
Organic• 20 июля в 13:28
Ответ дляТайТаке
да какой наркоз? это у плохого доктора-нужен наркоз. Мне ставила зав.стационара-сказала-дыши-я просчитала про себя до 120-и все- встала-ушла. Идеально себя чувствую 4 года! Заливать перестало-я жить начала.
Ку ка ку ка ку• 20 июля в 14:06
Ответ дляЛіплю вареники
А мне ее вообще нельзя!
автор Ліплю вареники • 20 июля в 14:35
Ответ дляКу ка ку ка ку
А мне ее вообще нельзя!
А чому не можна?
Королева ганделику• 20 июля в 17:30
Ответ дляТайТаке
Можна під седацією. Можна просто поставити. Мені без седації ставили. Швидко. Ну неприємно було коли розширювачі всілякі совали.. а так нічого, можна потерпіти.
В кінці місячних ставлять, зазвичай. Що б видно були куди стає. Я прийшла в останній день, коли ще трохи мазало, але шийка ще відкрита була.
Королева ганделику• 20 июля в 17:32
Ответ дляЛіплю вареники
А чому не можна?
Буває
Мені таблетки не можна, тому спіраль ставили.
Зазвичай перед таблетками чи міреною здають купу аналізів. Що б подивитись і підібрати те, що можна. Хоча.. є такі лікарі які без аналізів і таблетки роздають.. і спіраль ставлять.. а потім вилізають побічки всілякі у людей :(
ТайТаке• 20 июля в 17:33
Ответ дляКоролева ганделику
Буває
А які аналізи потрібні ?
Королева ганделику• 20 июля в 18:07
Ответ дляТайТаке
А які аналізи потрібні ?
Я перед цим поліп видаляла, то мені прям список дали.. з назвою «передопераційний пакет» :))
А потім перед встановленням спіралі ще раз дивились, мазки брали. Бо неможна ставити якщо є якесь запалення чи та ж молочниця.. як каже лікар «все повинно бути чисто»
Знайдіть хорошого гінеколога і він Вам все розкаже.
успокойте_Меня• 20 августа в 13:20
Мірена навпаки мені дуже допомогла, стоїть 5 років, буду і далі ставити.
Там все розмивчато• 17 сентября в 17:21
С каких пор отсутствие месячных климакс. Это штучне детство