булоТАЙминуло• 20 июля 2025
Перший раз в Буковель
Не далеко тут відпочиваємо. Хочемо поїхати погуляти завтра?
Що там робити? Бачила озеро є, то там купатися можна?
Колесо оглядове і підйомник. Це поруч?
Що ще? З нами діти 9 і 11 років.
Дякую за підказки
Колесо оглядове і підйомник. Це поруч?
Що ще? З нами діти 9 і 11 років.
Дякую за підказки
годовасик• 20 июля 2025
Крім канатки там нема що робити. 2 рази їздиди з Трускавця. Скука смертная. Краще поїдьте в Косино. Оце супер дітям. Нс 4 год. В терм.води. Стаканчик какао з маршмелоу 165 -180 грн))) все беріть з собою ( кави і чаї)
В озері НЕ КУПАЮТЬСЯ
Томатико• 20 июля 2025
В озері купаються прекрасно. Коли було +30, точно купались.
Купа народу, лежаки, ліжка, бунгало. Можна на своєму рушничку з одного боку.
Є родельбан, тролеї, стрибки на мотузці над озером і ще купа всякого екстріму.
Колесо з одного боку озера, пійомник на гору - з іншого, і ще трохи пройти. Витяг R2, пошукайте на карті.
Ну і аквапарк, якщо грошей вистачить.
Дуже дорого там ВСЕ.
Якщо просто прдивитись, погулять, то там нема що робити. Мені дуже не сподобалось саме місце - суцільне будівництво, жахлива дорога, відсутність тротуарів, крім як в самому центрі.
Ну і аквапарк, якщо грошей вистачить.
Дуже дорого там ВСЕ.
Ответ длягодовасик
В озері НЕ КУПАЮТЬСЯ
В озері можна КУПАТИСЯ