Точу ляси• 07 июля в 22:53

Вперше з дітьми в Буковелі, що подивитись?

Вітаю, дівчата, ми саме тут вперше, підкажіть що подивитись поруч? Ми на авто. Де смачно і недорого поїсти?) цікавить якійсь цікавий маршрут, гарні місця , а не тільки колесо/вода клаб/ мавка тощо.
Всім дякую!
Чупа-чупс• 07 июля в 22:54
А чого ви їхали в Буковель?
Жінка з перцем• 07 июля в 22:59
Гуцул ленд. К слову, детям врядли интересно посмотреть на горы и водопады)
Ихи интересуют парки, колесо и акварарк
автор Точу ляси • 07 июля в 23:01
Ответ дляЧупа-чупс
А чого ви їхали в Буковель?
Вам дійсно пояснювати чому ми сюди приїхали з Києва?
автор Точу ляси • 07 июля в 23:03
Ответ дляЖінка з перцем
Ихи интересуют парки, колесо и акварарк
Моїм цікаво погуляти навкруги)) парк, колесо то і в Києві є))) аквапарк теж плануємо, але питання де поїхати погуляти, яке містечко, цікаві оглядові майданчики, в яку сторону?))
Чупа-чупс• 07 июля в 23:08
Ответ дляТочу ляси
Тим більше, їхати таку дорогу без чіткого плану місць для відвідування
Кusalochka• 07 июля в 23:16
Ответ дляТочу ляси
Покататься на подьемнике, к Говерле съездить, Гуцул ленд выше писали офигенный, в аквапарк Вы и так собираетесь
Мрії у вирії• 07 июля в 23:44
Водоспади подивиться. Один в Яремче, а другий - між Яремче та Буковелем.
Поїсти недорого в Буковелі... Ресторан нам сподобався в Микуличині - Fizalis. Ми жили недалеко.
No problems• 08 июля в 01:21
На підйомнику обов´язково поїдете. Це неперевершені враження. І в зимку він не возить туристів, тільки з лижами. Гедзьо парк подивіться, дітям сподобалось більше ніж гуцул ленд. Він в Яремче, але там недалеко на авто. На водоспад Гук ще рекомендую недалеко від авто шльопать , видовищний. Гарна дорога до нього. Вольєрне господарство в Яремче, є ресторан там же, озерце , дитячий майданчик. Походити по вуличках, теж видовищно. Вище водоспад дівочі сльози, відносно недалеко. Але менший за Гук та іти далі. Ще полонина Перці, але ми не були, бо дуже схоже на гуцул ленд. Будинок велетня, перевернута хата мені не сподобалось, чисто для фото на 10 хвилин. Але біля них досить крутий дитячий майданчик, великий. Ось звідти їх від 5 до 16 ледь витягли. 4 години там тусили в зимку. Ще їздили на віадук ворохтянський дивитись. І в ліс ходили. На набережну в Яремче, там і купались.
автор Точу ляси • 08 июля в 07:58
Ответ дляNo problems
Дуже дякую за змістовну відповідь! Те що треба !) Підкажіть будь ласка стосовно віадука, ви їхали десь для гарного фото зверху чи біля нього? Якщо панорамно його бачити, куди там краще під´їхати?
автор Точу ляси • 08 июля в 07:59
Ответ дляЧупа-чупс
Інколи пригоди з нами трапляються неочікувано)))) не заздріть!!!
автор Точу ляси • 08 июля в 07:59
Ответ дляКusalochka
Дякую за відповідь!
автор Точу ляси • 08 июля в 08:01
Ответ дляМрії у вирії
Дякую! Стосовно поїсти, мала на увазі звичайно головне щоб смачно, а не так як зазвичай, заплатив а пішов голодний((( це стосовно нових місць)
Бронетапці• 08 июля в 13:07
Ми відпочивали минулого року в Поляниці, це коло буковеля. Їжа більше всього сподобалась в колибі Буков´єль, це між Поляницею і Буковелем. Ціни адекватні, великі порції і смачно.Ще там є піцерія Дон Япон, теж адекватні ціни . Куда сходити, вам вже вище написали. Ще додам дитині сподобалось в Хаскі Хаус.