ЯяяКакаджамбо• 30 июня в 16:37
Відпочинок в Буковелі.
Доброго дня.
Планую відпочинок сім´єю на три дні. Хотілось би піднятися на Говерлу,
відвідати аквапарк Мавка.
Прохання порекомендуйте куди ще піти.
І де краще зупинитися, можливо не в самому Буковелі, але поблизу.
Що вам сподобалось в Буковелі.
Буду вдячна за відгуки.
відвідати аквапарк Мавка.
Прохання порекомендуйте куди ще піти.
Що вам сподобалось в Буковелі.
Буду вдячна за відгуки.
Стрекозей• 30 июня в 16:40
Сам Буковель сподобався. Були в липні, можна було в озері купатися, вода неймовірно чиста. Вода клаб не рекомендую. Гуцул ленд. Родельбан.
В Грибову хату сходіть, дуже атмосферно. Цього більш ніж достатньо на 3 дні. Говерла це майже на весь день
Я тертий жук• 30 июня в 16:42
Ответ дляСтрекозей
Я б краще в Яремче зупинилася
А в Буковель з´їздити погуляти - як там згромадським транспортом?
Стрекозей• 30 июня в 16:42
Ответ дляЯ тертий жук
Маршруток багато, без проблем
Я тертий жук• 30 июня в 16:42
Ответ дляСтрекозей
Підкажіть, будь ласка, купатися в озері - платно?
Я тертий жук• 30 июня в 16:44
Ответ дляСтрекозей
Маршруток багато, без проблем
Прям можна доїхати до озерс, наприклад? Чи там ще треба пройтись чимало?
Стрекозей• 30 июня в 16:47
Ответ дляЯ тертий жук
Якщо лежаки, то платно, якщо зі своїм покривалом, то ні. Але там по факту стелити нема де, тільки якщо трохи далі на пісочку
Сало не люблю• 30 июня в 16:48
Ответ дляСтрекозей
а розкажіть про родельбан, як воно? бо і хочеться і стрьомно, син тягне з´їхати, а я вже вдруге морожусь)))
Даю справку• 30 июня в 16:48
Ответ дляСтрекозей
Маршруток багато, без проблем
Ціна маршруток яка?
Я тертий жук• 30 июня в 16:48
Ответ дляСтрекозей
Ціну на лежаки не підкажете?
Стрекозей• 30 июня в 16:48
Ответ дляДаю справку
Ціна маршруток яка?
Здається 60. Ми останній раз а лютому були.
Стрекозей• 30 июня в 16:49
Ответ дляЯ тертий жук
Ціну на лежаки не підкажете?
Там є дешевші 100-200 грн було
Стрекозей• 30 июня в 16:50
Ответ дляСало не люблю
Класно. Всім подобається. Тому не бійтеся, воно того варто
ЯяяКакаджамбо
• 30 июня в 16:51
Ответ дляСтрекозей
Дякую
ЯяяКакаджамбо
• 30 июня в 16:51
Ответ дляСтрекозей
Ще дуже рекомендую Полонину Перці біля Буковелю. Класно там
Дякую
ЯяяКакаджамбо
• 30 июня в 16:54
Ответ дляСтрекозей
Дякую.
Стрекозей• 30 июня в 16:55
Ответ дляЯ тертий жук
Треба йти довгенько. Але по Буковелю курсує місцева маршрутка, нею можна до озера доїхать.
Але нам ходити подобалося, бо гарно все
ЯяяКакаджамбо
• 30 июня в 17:00
Де можна комфортно і не дорого розміститися, щоб їздили маршрутки до Буковелю.
Дружная семейка• 30 июня в 17:05
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А хто був у аквапарку Мавка? сподобалось?
Ми з донькою були на минулому тижні, дуже сподобалось!!!
Кнопус• 30 июня в 17:14
Ответ дляСало не люблю
У меня пятилетки этой зимой пищали от восторга. И тянули нас несколько раз на него. Мне было стремновато, я притормаживала сильно в некоторых местах. Даже муж, до чего он экстремальный, но тоже жим-жим немного там) но детям очень нравится. Из нашей компании все дети от 5 до 17 были в восторге
Кнопус• 30 июня в 17:16
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Там хорошо, сходите конечно. Это в принципе развлечение на раз, так что быть там и не сходить конечно глупо)
Я тертий жук• 30 июня в 17:17
Ответ дляСтрекозей
Але нам ходити подобалося, бо гарно все
Та ми теж любимо ходити, але якщо пекельна спека то ні. Я планую з дитиною удвох.
А ви, часом, не ходили на стежку Довбуша? Цікавить, скільки часу планувати на цю локацію.
Автор теми, вибачте, будь ласка, що встряю у ваші питання. Просто моя подібна тема не зайшла. А вам пощастило - до вас зайшла дуже привітна коментаторка з корисними відгуками.
П.с. гарного вам відпочинку!
Стрекозей• 30 июня в 17:21
Ответ дляЯ тертий жук
П.с. гарного вам відпочинку!
Дякую.
До стежки ми так і не доїхали.
Стосовно спеки, її там майже не було. Там інший клімат все-таки. Ввечері і зранку взагалі прохолодно було
До стежки ми так і не доїхали.
Я тертий жук• 30 июня в 17:29
Ответ дляСтрекозей
Дякую.
До стежки ми так і не доїхали.
А в Динопарку, перевернутому будинку були?
Стрекозей• 30 июня в 17:33
Ответ дляЯ тертий жук
Ні. Мені особисто краще поїхати в Гедзьо парк в Яремче. Там ще класний сувенірний ринок і водоспад Пробій. Хоча якщо є достатньо часу, тоді й туди варто
Я тертий жук• 30 июня в 18:06
Ответ дляКнопус
Це ви підіймаєтесь на підйомнику, а вниз на родельбані? Яка ціна на це коло? І скільки часу підйом в гору?
Кнопус• 30 июня в 18:15
Ответ дляЯ тертий жук
Нет, мы садились внизу, Таму них свой подъемник, тянет вверх, потом съезжаешь обратно на то место, где садился. Возле проката лыж, напротив кафе Колыба. Цена 500 грн с человека по-моему, но это зимой было