В моїй хаті моя правда• 20 июля в 15:01

Запах купальників з секонду

Крик душі, як від нього позбавитись.
Я вже 8 разів прала в машинці з пахучками різними. І замочувала попередньо в ополіскувачі, і оцет додавала в воду.
По 2 дні сохли на вулиці вивітрювались.

Така була довольна, класні купальники відхватила по 300. Нові! Ще наклейкі всередині були на ластовиці. Вони так добре мені сідають, але я не можу їх вдягти
Невидимка Майя• 20 июля в 15:06
Удалено администрацией...
Фокус-Покус• 20 июля в 15:07
А вы многих на пляже нюхаете?
Ноу коммент• 20 июля в 15:07
Нашатырный спирт
Фокус-Покус• 20 июля в 15:07
Ответ дляНевидимка Майя
Удалено администрацией...
Автор свою ’матильду’ то помоет, а вы свой мозг нет.
Сяду на шию, дорого!• 20 июля в 15:10
Добавьте уксус в отсек для кондиционера при стирке, он хорошо убирает запах
Поторописька• 20 июля в 15:11
Я в виде с солью замачивала минут на 20
Потужна махіна• 20 июля в 15:11
В ополіскувачі замочували?
Запах прям навіть якщо поруч стояти? Чи тільки коли носом уткнутися?
Жерица ночи• 20 июля в 15:12
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Авторе, щоб прибрати запах на жаль треба його пару раз вдягнути і покупатися в ньому. Солона морська вода та сонце зроблять свою справу. Або хочаб в басейні з хлоркою пару днів поплавайте
Жерица ночи• 20 июля в 15:14
Ответ дляПотужна махіна
В ополіскувачі замочували?
Думаю, що автор відчуває запах, коли купальник на ній зігрівається теплом тіла. В мене в 90-х був такий комбінезон літній. Наче виправся, а як вдягаю так одразу відчуваю запах. Тоді в 90-і секонд чимось ядерним обробляли. Але там такі класні речі були
Не кую, не мелю• 20 июля в 15:16
Замочіть у розчині аміаку( нашатиря) мама одного разу купила татові шорти, попрала звичайним способом, а вони смердять безбожно. Я вичитала в інтернеті ( 10 мл. аміаку розвести в 5 л. Води гарячої, замочити на декілька годин( я витяжку вмикала у ванній, бо запах такий), якщо у приватному будинку або є змога на відкритий балкон винести, то винесіть. Потім дістати, прополоскати( не прати!!),і дати висохнути повністю. І як висохне, то випрати звичайним способом. Запах зник на 100000%. Замовчуйте годин на 5-6
Раз одела не бу• 20 июля в 15:18
Кто чтоб не говорил а вонизм секонда годами не выводится
База_птеродактилей• 20 июля в 15:24
Ответ дляНоу коммент
Нашатырный спирт
Плюсую
автор В моїй хаті моя правда • 20 июля в 15:25
Ответ дляПотужна махіна
В ополіскувачі замочували?
Прямо поруч
Мастер Класс• 20 июля в 15:39
Ну то ж має якось вивестися,я то ніколи нічого не мала з секонду.Але от парфуми всі ж вистіруються.Може вивітрюйте.Не зможете,ну то так і буде
аромат Жука• 20 июля в 15:40
Нашатырный спирт . В миску с водой налить банку , замочить купальники . Накрыть клеенкой, запах будет от нашатыря конечно жесткий, но иначе никак
Шкала Радощів• 20 июля в 16:13
Автор, это запах самой ткани, не запах секонда? Так я понимаю? У меня и новые со временем пахнут, не знаю как описать этот запах.
Потужна махіна• 20 июля в 16:21
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Прямо поруч
Думаю их нужно выгулять на пляж или в бассейн и пройдет запах
Трохи злякана• 20 июля в 16:22
Купила кашемірову кофту, виявиоась секонд. Прчала чииати, що з цим робити - оцет, аміак, прання з гелем. Нічого не допомогло. Поифм повисіла на балкоеі тижні 2 три і запах зник
Лика-прилипка• 20 июля в 16:41
Автор, я как кофточку купила - лють как воняла. Нашатырь не взял. Я ее тупо коричневым хозяйственным мылом (вот то 72%, как было советское) всю намылила и в воду на часик бросила. Потом прополоснула и повторила намыливание, возможно, пару раз, уже не помню. Запах отстирался полностью!
66сезон666серия• 20 июля в 17:05
В тазику додати до миючого Ваніш рожевий. Потім нехай декілька днів на балконі повість вивітриться. Завжди так роблю. Пораду прочитала тут.
Купляла новий спортивний купальник в секонді. Запаху немає.
Забагаловка• 20 июля в 20:44
Все неприятные запахи исчезают , если вещь положить в пакет, а пакет в морозилку на сутки, далее вещь постирать . Низкая температура разрушает и останавливает запах.