Жинси на дитину• 20 июля в 15:52

Моє прозріння... Чому мати любила мене менше.

Дівчата, як думаєте, можу я бути права? Часто мучить безсоння, лежу та думаю про різне. Згадую своє життя. У мене є сестра, старша на 12 років. Ми дуже схожі зовні і характером, обидві училися добре, за школу у кожної медаль. Далі вона мала бурхливе життя в студентські роки, аборти і навіть штучні підпільні пологи, заледве закривала сесії. На 4 курсі по зальоту вискочила заміж, фінансово все тягнули мох батьки. Але мама завжди любила її значно більше, вона була красуня і розумниця, а я гірша. Пам´ятаю, як мама сидить і розпалює в грубці зошитом з математики без обгортки і каже мені:"Глянь, як Оксана красиво писала, жодної помилки, одні п´ятірки". А той мій зошит! Кажу їй про це, в вона:"Та не може бути...". І от що я допускаю. Мати була в начальство, коли сестра росла, до неї всі підлизувалися і доньку її хвалили, а при моєму дитинстві такого вже не було. Напишіть, кого теж не любили порівняно з іншими дітьми і чи була видима причина. Дякую за розмову!
Мальовнича даль• 20 июля в 15:53
Що таке ’штучні підпільні пологи’ у вашій розповіді?
Просто каралева• 20 июля в 15:54
Ответ дляМальовнича даль
Это гугл переводчик))
бифидобактерияЖоржик• 20 июля в 15:54
Мне кажется у таких матерей, вот как вы описали, есть какое-то психическое расстройство. Без обид.
Оце потужно• 20 июля в 15:54
Ответ дляМальовнича даль
Типа, рожала каждый год в подполье.
автор Жинси на дитину • 20 июля в 15:55
Ответ дляМальовнича даль
За тисячу рублів на дому жінка викликАла пологи медикаментозно на шостому місяці. Якщо я правильно зрозуміла і пам´ятаю.
Крихітка на всі• 20 июля в 15:55
Це ваше суб´єктивне сприйняття. І в принципі однаково різних людей, навіть дітей неможливо, це не значить, що когось менше, а когось більше, просто по різному
Перша леді колгоспу• 20 июля в 15:56
Ответ дляЖинси на дитину
Гарна валюта😂
КондуктЕр тролейбуса• 20 июля в 15:56
Это психическое расстройство и не зависит ни от вас, ни от сестры, ни от работы.
Как сейчас ваша мама?
Мальовнича даль• 20 июля в 15:56
Ответ дляЖинси на дитину
Рублів?
І де діли дитину?
Шаманю второпях• 20 июля в 15:57
Ответ дляМальовнича даль
искусственные роды, когда аборт уже поздно. Подпольные , потому что нелегальные, потому что это негуманно, обычно по мед.показаниям только делают такое.
автор Жинси на дитину • 20 июля в 15:57
Ответ дляОце потужно
Типа, рожала каждый год в подполье.
Не дуже розумію, що не так... Штучні - це искусственные.
автор Жинси на дитину • 20 июля в 15:57
Ответ дляПерша леді колгоспу
Гарна валюта😂
Така тоді була валюта, сестра 1969 року народження.
Огірок та Помідорчик• 20 июля в 15:57
Ответ дляМальовнича даль
Ну заливка наверное
автор Жинси на дитину • 20 июля в 15:58
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Как сейчас ваша мама?
Уже померла. Було багато інсультів.
сладкий_ноябрь• 20 июля в 15:58
Люблять дітей не за те, що їх хвалять більше чи менше
Йдіть в терапію, тоді вам буде все рівно на це
автор Жинси на дитину • 20 июля в 15:59
Ответ дляМальовнича даль
Рублів?
І де діли дитину?
Рублів, це ще був союз. Я знаю, де діли, але описувати не буду, тема не про це.
КондуктЕр тролейбуса• 20 июля в 15:59
Ответ дляЖинси на дитину
Уже померла. Було багато інсультів.
А до того, как она ушла, как ее психика была? Маразмы, деменции, амнезия?
КондуктЕр тролейбуса• 20 июля в 15:59
Ответ дляЖинси на дитину
А сестра ваша как сейчас поживает?
Аленький носочек• 20 июля в 16:00
Мого батька бабуся не любила, бо він менший був. А старшого любила і все йому і гроші, і майно попереписувала і тд. Це такі жінки є, не думаю що ваша вина.
Мальовнича даль• 20 июля в 16:01
Ответ дляЖинси на дитину
А для чого зараз ця тема?
Через віки?
Та може написати нормально треба.
автор Жинси на дитину • 20 июля в 16:02
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
До інсультів такого не було, але був складний характер, тривожний і одночасно заздрісний, самозакоханий, їй хотілося нереалістично ідеальних дітей, кращих, ніж інші. Потім уже у зв´язку з хворобою ставало ще гірше, останні роки відняло навіть мову.
автор Жинси на дитину • 20 июля в 16:05
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А сестра ваша как сейчас поживает?
Вона зі мною не спілкується. Коли мама серйозно захворіла, то сестра написала (тоді ще було звичайне листування), що ви від мене хочете, ви мене впровадили з двома поламаними стільцями, і перестала спілкуватися. Хоча їй просто повідомили про хворобу матері. І дали їй все що могли, багато більше, ніж поламані стільці. Вона не була на похоронах ні в батька, ні в матері.
автор Жинси на дитину • 20 июля в 16:05
Ответ дляМальовнича даль
А для чого зараз ця тема?
Через віки?
Та може написати нормально треба.
Значить, треба мені.
Майструю крила• 20 июля в 16:06
Ответ дляЖинси на дитину
А тіло на городі закопали чи собакам згодували?
КондуктЕр тролейбуса• 20 июля в 16:06
Ответ дляЖинси на дитину
Завистливая, гордая, тревожная
Сочувствую((
автор Жинси на дитину • 20 июля в 16:06
Ответ дляМайструю крила
Навіщо вам?
КондуктЕр тролейбуса• 20 июля в 16:07
Ответ дляЖинси на дитину
У сестры дети есть?
Мальовнича даль• 20 июля в 16:07
Чого у Вас це в голові?
Я себе запитала, щойно, кого найбільше любили мої батьки?
Нікого. Що мати, що батько не любили нікого з нас. Нас було троє. Навіть в голову не приходило думати про це, щоб не ваша тема, то і не згадала. Що це тільки що змінило - нічого.

Для чого ви автор, в цьому копирсаєтесь стільки часу?
автор Жинси на дитину • 20 июля в 16:07
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
У сестры дети есть?
Так, син.
КондуктЕр тролейбуса• 20 июля в 16:08
Ответ дляЖинси на дитину
Так, син.
Он благополучный, или как мама в молодости