Вбигудях• 20 июля в 16:04

Куди б не поїхали - привіт ротавірус

Що за імунітет такий в моїх дітей, сил нема.
І от, 3 день в Буковелі, а син вже ригає і на унітазі.
І так завжди....
Так от, рвоту зупинили, але живіт болить і діарея не зупиняється. Дала 3 смекти. Знайома лікар якось казала мені не правильно спиняти діарею перші дні, бо це організм так рятує себе і очищує від інфекції.
А як не зупиняти, якщо дитина з номеру не може вийти. І я з нею відповідно.
Ну і живіт болить.
Є ще гідросек в аптечці. Може, його дати?! Чи на 3 смекти гідросек то занадто?
Пили вранці ще атоксіл, рео.
Бетаргін є, не давала поки
ЛЮБА• 20 июля в 16:06
Бетаргин хорошо снимает интоксикацию , энтерол было бы не плохо .
Стрекоза любви• 20 июля в 16:08
Нам лікар при ротавірусі призначала:
1) Багато пити
2) Температуру більше 38,5 збивати парацетамол/ібупрофен
3) При спазмах ношпа (40 мг).
4) Смекта за потреби
5) Ентерожерміна або аналог
Звожу з розуму• 20 июля в 16:18
зачем вы делали прививки ?
Корсет_на_шурупах• 20 июля в 16:21
Супер лікар. А що він каже про зневоднення? Так вбити дитину недовго
Швендяю містами• 20 июля в 16:26
Про Буковель і навколишні землі мені розповідали друзі, які багато відпочивають в Карпатах, що там усе дуже сумно з водою і каналізацією, тому і хворіє багато хто на усілякі кишкові інфекції і віруси. Краще інше місце в Карпатах дивитися.
НуКаНаКа• 20 июля в 16:33
Ваша знакомая дура. Потому что у детей очень быстро наступает обезвоживание.
Смекта ни о чем.
Давайте кишечный антисептик Нифуроксазид. Его в инфекционке дают.
Бетарнин тоже хорошо. Но это дополнение. От интоксикации.
Чтобы не рвало, поить из ложки.
Метелик• 20 июля в 16:51
Завжди беру номер з міні-кухнею, щоб не пересрати відпочинок.
А взагалі сорбенти,ферменти з їжею (якщо їсть), клізму можна, випоювати, ентерол
автор Вбигудях • 20 июля в 19:00
Ответ дляМетелик
В мене діти погодки, я 7 років брала тільки з кухнею, щоб готувати самій. Але ж так набридло. Тож 4 роки не готую, але і відгрібаю.
Не тільки кухня, але і басейн сприяє заразам всяким
Сегодня я не я• 20 июля в 21:55
Ответ дляНуКаНаКа
Смекта ни о чем.
Чтобы не рвало, поить из ложки.
Тут скорее вы дура. Нифуроксазид здесь точно не нужен