Идеальная оптимистка• 20 июля в 16:08

        Від чого може з´явитися ось такий синець під оком?
Це якийсь треш! Вчора на нажній повіці була незначна припухлість , трохи боліло, але не сильно. Чесно кажучи, думала, що може десь продуло. Сьогодні вранці прокинулась з такою синьо-фіолетовою красою на оці. Що це за фігня? Начебто нічого в око не потрапляло, травм не було. Думаю, може від якогось верхнього зуба таке пішло? Але тоді б і зуб непокоїв би чи ні?
До окуліста звісно завтра йду, але щось аж страшно. Ще й на море їду через 2 тижні.
Божа кульбабка• 20 июля в 16:11

		Укус якоїсь комахи може призвести до такого.
Або просто капіляр лопнув і мікрокрововилив стався під оком.
			Идеальная оптимистка
		• 20 июля в 16:17

                        Ответ дляСтетоскопуло

                        Мошка

		Може й правда коли вкусила, а я не помітила...

ВЫВсеВрете• 20 июля в 16:34

		у мене так в минулому році починався халязіон: припухлість, яка трохи боліла, потім зʼявився синець, а потім халязіон на нижній повіці