Радуга-дуга• 20 июля в 18:10

Тепер порошок не важкий та не займає багато місця

Чекаю завтра• 20 июля в 18:11
Це не дає ефекту порошка. Ця серветка просто темніє від води і не робить лужного середовища, необхідного щоб бруд від одягу відчепився.
Муркошечка• 20 июля в 18:13
А разве это для стирки,а не от линьки ?
Ошеламиссимо• 20 июля в 18:14
а раньше тяжелый был?
Xвостокрутелка• 20 июля в 18:14
Не знаю, купила таку штуку, але іншого виробника, нічогісінько не зрозуміла, для чого воно.
Бабка-байкерша• 20 июля в 18:16
Ответ дляXвостокрутелка
Якщо раптом попаде червона річ до білих, то ця серветка ’зловить’ колір.
То може просто не прати червоні речі з білими?
Пліснявілий сир• 20 июля в 18:16
Вибачте.. а Ви інструкцію читали? Це не серветки для прання які замінюють порошок/гель
Пьяная вишня• 20 июля в 18:16
Автор, рекламировать что либо - это не Ваше)))
ЯблокоРаздора• 20 июля в 18:16
Это не порошок для стирки, это для сохранения цвета вещей. Оно само не стирает, по ходу
Svit_from_It• 20 июля в 18:17
Это для того чтобы не полиняло
но есть салфетки для стирки да
Svit_from_It• 20 июля в 18:17
Ответ дляОшеламиссимо
а раньше тяжелый был?
ну есть разница кило порошка или 150 грм салфеткт
Русланка з гілки• 20 июля в 18:21
Це не порошок ))) це пастки кольору, тобто щоб не ліняли речі. А функцію прального засобу вони не виконують
Смурфик• 20 июля в 18:21
Ответ дляSvit_from_It
Це не така вже й суттєва різниця. Місце для зберігання кілограму порошка виділити не важко.
Svit_from_It• 20 июля в 18:21
Ответ дляСмурфик
разница в том что его надо нести - домой или еще кудато
Русланка з гілки• 20 июля в 18:23
Ответ дляБабка-байкерша
Може. Але я, на приклад, кладу таку серветку в прання білих речей. По-перше не всі вони абсолютно білі, можуть бути тоненькі смужки чи невеличкий малюнок тощо. По-друге вони відбілюють речі, точніше речі не жовтіють, а серветка після прання жовта 😉
Смурфик• 20 июля в 18:25
Ответ дляSvit_from_It
Ще кудись - це куди? Від маленької пачки руки відваляться?
Svit_from_It• 20 июля в 18:25
Ответ дляСмурфик
да
это если покупать только порошок
Русланка з гілки• 20 июля в 18:26
Ответ дляСмурфик
Ви дійсно не розумієте про що мова? Не всі ходять окремо за пральним порошком, зазвичай купують декілька продуктів/засобів і у тому числі пральний засіб. Тому це або +1 кг до загальної ваги покупок, бо +150 гр
Смурфик• 20 июля в 18:31
Ответ дляРусланка з гілки
Я все чудово розумію. І сама все купую без доставок. Мені той кілограм погоди не зробить, якщо терміново треба. А взагалі, останній раз взяла в Єві пачку 8 кг самовивозом в квітні і не парюсь кожного разу під час походу в магазин.
автор Радуга-дуга • 20 июля в 18:33
Ответ дляСмурфик
Ну якщо ідеш після роботи втомлений ,там пакет продуктів і щей кілограм прального порошку нести,ви не працюєте?
Я теж коли не працювала купувала кілограмами
Смурфик• 20 июля в 18:36
Ответ дляРадуга-дуга
Я не кожного дня після роботи купую продукти.

У мене є вихідні, коли я можу виділити пару годин на покупки.
Русланка з гілки• 20 июля в 18:37
Ответ дляСмурфик
Ну ви молодець. А я не люблю важке носити, навіть за умови, що я на машині. От бісить мене це. Я або у велику закупівлю з чоловіком максимально все купую, або замовляю доставку.
Смурфик• 20 июля в 18:50
Ответ дляРусланка з гілки
З чоловіком або доставкою це взагалі не проблема