Там глубоко сильно чешется, но не могу достать пальцами. Когда вставляю приблуду, то становится легче. Как там почесать? У вас такое было?
Ответ дляЕвердин
Таке взагалі буває? На шийці майже нема нервових закінчень, вона практично не відчувається, шо там може чесатися?
Может быть чешется вокруг шейки матки.
Судя по результатам опроса, практически все женщины не могу достать пальцами до шейки матки. Значит нужно использовать вспомогательные предметы.
Ответ дляОсьминожко
А як менструальна чаша ставиться? Достають, звісно. Чи у вас там тунель метровий? А ще є такі штуки, типу жіночий презерватив, на шийку вдягається. Якби не можна було туди дістати, хто б його придумував?