Инфотуфелька• 21 июля в 18:55
Яка валіза краща?
питання для тих хто часто прдорожує і мав великий досвід з валізами.
Яка краща, тканинна чи поліпропіленова?
Бо кожна бджола свою квітку хвалить.
Дякую.
Яка краща, тканинна чи поліпропіленова?
Бо кожна бджола свою квітку хвалить.
Дякую.
Ошеламиссимо• 21 июля в 18:56
Я собі купила полікарбонат + абс від wings. Поки що відгук дати не можу.
Электричка• 21 июля в 18:57
я тоже рассматривала разные и всё-таки остановилась на ткани,очень прочный и цвет огонь

Инфотуфелька
• 21 июля в 18:57
Ответ дляАльдебаран
Ткань ! Пластик мнется
Дякую. А всі так його хвалять. Продавці маю на увазі.
Инфотуфелька
• 21 июля в 18:57
Ответ дляЭлектричка
Великий брали?
Электричка• 21 июля в 18:58
Ответ дляИнфотуфелька
нам продавец сам сказал,что если вдруг будете лететь в Нидерланды,лучше ткань,у его девушки уже 2 чемодана так кикнули

Эт вернячОк• 21 июля в 18:58
Ответ дляИнфотуфелька
Великий брали?
Автор, по опыту, большой не берите. С ним гемор. Он нереально тяжёлый с вещами. Чемодан среднего размера намного удобнее. У меня средний, тканевый.
Но пробовала пользоваться и пластиковым, большим- это жесть.

ЗдохниПуйло• 21 июля в 18:59
У тканинному кармани, там є куди що покласти, зробити валізу більшою- меншою, а пластик без карманів, не зручно взагалі

Электричка• 21 июля в 18:59
Ответ дляПошаманю
А я за пластик, не промокнет и не запачкается.
та да,только будете в руках нести всё,если разобьют и таких случаев вагон

Инфотуфелька
• 21 июля в 18:59
Ответ дляЭт вернячОк
Спасибо
Ананомчикус• 21 июля в 18:59
Раніше тільки тканина. Але вже третій рік перейшла на поліпропілен ( але у мене можна зробити її більше - менше). І розумію, що при виборі схиляюсь не до тканини, зручніше стало.
Але коли сама їду, то беру маленьку тканинну.
ЗдохниПуйло• 21 июля в 18:59
Ответ дляЭт вернячОк
Згідна, ті великі ні в потяг, ні в автобус
У меня дорогущие пластиковые. Неубиваемые
Если выбирать между недорогим тканевыми или пластиковыми- я за ткань. Я как-то накупила кучу всего, и решила докупить дешёвый пластиковый чемодан. В итоге, он треснул по дороге в аэропорт. Его пришлось стягивать плёнкой, и молиться, чтоб его для контроля не открыли. Закрыть бы уже не получилось. С тканевыми такого бы не случилось.
Так что, или хороший пластиковый, или бюджетный тканевый

Эт вернячОк• 21 июля в 18:59
Ответ дляЗдохниПуйло
Пластик треснет и все. А тканевый намного практичнее и удобнее.
Электричка• 21 июля в 19:01
у меня прошлый тканевый прожил лет 10 точно,пока в аэропорту не швырнули и не отбили колесо
Эт вернячОк• 21 июля в 19:01
Ответ дляЗдохниПуйло
Да. И он ооочень тяжёлый и неудобный с вещами. Пластиковый имею ввиду. Как одоробло какое-то. Честно, один раз везла пластиковый чемодан большой - просто хотелось выбросить и уйти. Была страшно злая. В итоге отправила Новой почтой. Но ехала по Украине.

західний_діалект• 21 июля в 19:03
Поліпропіленова. Вона не промокне, коли підчас дощу візок з валізами стоїть на полі і її не вантажать. Її легко помити після подорожі. В мене були і мʼякі тканинні, і пластик. Я за пластик

Автопортрет нурофена• 21 июля в 19:04
Для мене найкраща -тканина з купою кишень та ще й великими двома колесами. Зараз таких нема. Моя валіза відлітала 18 років, при тому, що разів 10 на рік була в дорозі
бибизяна• 21 июля в 19:04
Ответ дляИнфотуфелька
У нас все пластиковые, не один не репнул.)
Вчера дочь в лагерь сдавала все с пластиковыми.
західний_діалект• 21 июля в 19:06
Ответ дляЗдохниПуйло
Якщо літати, о від тих кишень толку мало. А якщо потягом або авто, то тканинний дійсно за рахунок додаткових кишень та збільшення розміру має перевагу
Сумка з негодою• 21 июля в 19:08
Ответ дляЗдохниПуйло
Чому? Коли автобусом на море їдемо я беру в Іспанію одну саму велику валізу нам з дитиною. Туди все вміщається. Її кладе водій автобусу в багажне відділення. В салон бере маленьку спортивну з їдею і водою і свій рюкзак з документами. Приїздами в Іспанію в дістають мені біля Отдел мою валізу. Везу її на ресепшн і потім ліфтом у номер і так само назад. З великою валізою мені дуже зручно.
Пошаманю• 21 июля в 19:08
Ответ дляЭлектричка
У нас маленький треснул, но мы не обращаем внимание, он на пополам не треснет, в руках ничего не понесете, а вот промокнуть можно если тканевый.
Я вас не уговариваю у меня пластик мне все ок
західний_діалект• 21 июля в 19:10
Авторе, підтримую про розмір. Великий не беріть. В середній розмір влазить до 18-20 кг. Ви більше зможете підняти або нести, якщо колесо відлетить? В мене всі валізи або розміру ручної поклажі, або на розмір більші. Колись давно була велика валіза, ми з нею лише 1 раз злітали на відпочинок, тому що навіть моєму чоловікові з нею було незручно

Автопортрет нурофена• 21 июля в 19:12
Ответ длязахідний_діалект
Кишені завжли зручні. Що літаком, що не літаком

західний_діалект• 21 июля в 19:13
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Якщо замотати стречем, то від них нуль користі. Якщо не замотати, то їх шманають в 90%, тирять все підряд, навіть дрібниці