Братья Капли• 22 июля в 13:20

Приймали селен при проблемах зі щитоподібною залозою?

Чи покращилися аналізи ТТГ/АТ-ТПО?
побольшомусекретику• 22 июля в 13:21
Дивлячись, які проблеми. При гіпертериозі не можна це діло.
So_so• 22 июля в 13:25
Дочка принимала Йосен при субклиническом гипо, отлично опустился ттг.
дельта 44• 22 июля в 13:25
Нічого селен не покращує. Так, він потрібен, не більше. Новомодні призначення за принципом ’я ж виписав схему лікування’.
Мона Лиза• 22 июля в 13:27
Ответ дляпобольшомусекретику
Мені навпаки лікар призначив селен і у мене гіпертеріоз. Приймаю на постійній основі.
Запароленое одеяло• 22 июля в 13:28
Ответ дляпобольшомусекретику
Кто сказал?
Мона Лиза• 22 июля в 13:30
Ответ длядельта 44
Ну як це не покращує. В мене волосся стало шикарне
Зашла на 5минут• 22 июля в 13:31
Ответ дляМона Лиза
На щитовидці?
Запароленое одеяло• 22 июля в 13:31
Ответ дляМона Лиза
Редко когда такое пишу, но ваш врач молодец
Селен снижает проявление любого аутоиммунного процесса, в т.ч. и при гипертиреозе.
Капризуля• 22 июля в 13:31
как мертвому - припарки
ИграйМойГормон• 22 июля в 13:33
Мне тоже прописали селен цинк...гормоны в норме но есть узелки
Мона Лиза• 22 июля в 13:34
Ответ дляЗашла на 5минут
На щитовидці?
А що, там теж є? Не знала. В мене тількі на голові
Мона Лиза• 22 июля в 13:36
Ответ дляЗапароленое одеяло
Лікар з дуже хорошою репутацією у нас в місті. Я до неї пішла після недолугого лікування в державній полікліниці.
Зашла на 5минут• 22 июля в 13:37
Ответ дляМона Лиза
А даремно тільки на голові. Ще є безліч місць. Я прям уявила, як заколосилось.

А по темі: на щитоподібну та на її гормони це не впливає.
Без QR коду• 22 июля в 13:37
Пʼю селен близько 2 років на постійній основі, антитіла зменшились з 250 до 60, але приймаю дозу не менше 400.
Мона Лиза• 22 июля в 13:45
Ответ дляЗашла на 5минут

Ні, я виключно про голову.
Та й ваше твердження стосовно впливу спірне. Вплив може бути, але це не 100%. В мене є. Я до речі помітила що волосся краще, але з селеном це ніяк не пов´язувала. І от нещодавно осінило)
Запароленое одеяло• 22 июля в 13:46
Ответ дляБез QR коду
Уже суточную дозу можно спокойно снижать до 200
Зашла на 5минут• 22 июля в 13:46
Ответ дляМона Лиза
Ні, я виключно про голову.
З волоссям, а не з щитоподібною. Ключове слово інше. А так навіть стан шкіри може покращитися, але ж....
ЦібаФу• 22 июля в 13:50
Селен, цинк, фолиевая, магний. На них 10 лет продержалась до назначения лтироксина. Подруга пол года назад начала пить лтироксин дозу уменьшили с 125 до 50 так что да помогает! слушайте вашего врача!
Запароленое одеяло• 22 июля в 14:02
Ответ дляЦібаФу
А где йод в вашей 10-летней схеме?
ЦібаФу• 22 июля в 14:04
Ответ дляЗапароленое одеяло
А где йод в вашей 10-летней схеме?
В моей схеме его нет. Йодированная соль и жизнь на берегу моря, все прописывается и корректируется врачем которому доверяю.
КокошинЭль• 22 июля в 14:10
Ответ длядельта 44
хум хау.
у мене антитіла були більше 1000, зараз 50.
ще пів року-рік і маю надію ввійти в ремісію :)
Ромашка -3390• 22 июля в 14:15
Ответ дляSo_so
Повезло, что помогло
Ромашка -3390• 22 июля в 14:17
Ответ дляЦібаФу
Не помогла жизнь на берегу моря
КокошинЭль• 22 июля в 14:22
у мене гіпо і АІТ, я про це усе знаю, про гіпер не знаю.
при АІТ крім селену ще ООООООТАКЕННИЙ список вітамінів і мінералів, + бетаін.
ще потрібно постійно контролювати всі 4 показники (в порядку важливості fT3, АТПО, fT4, ТТГ) і самостійно закривати дефіцит гормона Т3
Мона Лиза• 22 июля в 14:29
Ответ дляЗашла на 5минут
Я не можу написати про вплив селену на щитовидку, тому що він не основний препарат в лікуванні, а допоміжний. Що покращило і в яких долях -хз. Але покращення сталося.
Запароленое одеяло• 22 июля в 14:53
Ответ дляЦібаФу
Доверяю... А все-таки пришлось назначать лтироксин... Значит в чем-то он был не прав.
Запароленое одеяло• 22 июля в 15:06
Ответ дляРомашка -3390
Не помогла жизнь на берегу моря
Естественно, ведь йод и не усваивается через легкие
ЗновЗдоров• 22 июля в 15:06
Да. ТТГ был 3.3, а после приема стал 1.2