Всюди влазю• вчера в 21:15

Заспокойте перед внутрівенним наркозом

Гінекологічна процедура на 15-20 хв, як у вас це відбувалося? Мені 20 років назад вперше давала після родів, а тепер щось хвилююсь
Свекруня• вчера в 21:16
А вы не волнуйтесь. От ваших волнений ничего не изменится.

So_so• вчера в 21:17
Гистероскопия что ли? Что процедура, что наркоз - фигня, потом встал и пошел. Я полежала немного и то, врача ждала, чтобы поговорить.
саната888• вчера в 21:18
у мене знайома, у неї більше 20 наркозів було. і всі воно для краси, різні процедури, і цицьки, і ніс, і очі, і попа і зуби. все ок, здоров´я як у коняки. все з вами супер буде, не турбуйтеся
Відірву та викину• вчера в 21:20
8 таких наркозов было, по стоматологии. Проснулась, кофе выпила, пошла работать. Не парьтесь, чи й не наркоз
Не гоню• вчера в 21:22
Заснете и проснетесь, ничего страшного абсолютно . Понимаю Вас автор, сама такая, страх наркоза . Но тоже приходилось делать гинекологическую процедуру, укололи, заснула, хорошо выспалась .
автор Всюди влазю • вчера в 21:29
Дякую за підтримку… Просто є ще психологічний страх, брат помер на операції, серце не витримало декілька підряд, тому я і напевно хвилююсь.. Розумвю що це давно було і тепер інші препарати, а йому було тільки 16,це було давно..
Оцененная• вчера в 21:30
Все будет хорошо автор, обнимаю вас) я сама страшная трусиха, был наркоз 2 месяца назад - операция на колене на 30 мин. Заснула-проснулась, голова не болела/не кружилась, сейчас хорошие современные наркозы НЕ переживайте
автор Всюди влазю • вчера в 21:30
Ответ дляОцененная
Дуже дякую, я навіть не думала що така налякана буду :(
Чу Ча• вчера в 21:34
делала осенью гистероскопию под медсном, не наркоз, а песня, уснула, проснулась, казалось, что поспала 10 минут по факту спала часа 3, водички попила, поговорила с врачом и поехала домой сама за рулем. Дома еще отлично спала остаток дня и всю ночь, еще шутила с мужем, мой лучший сон с начала войны. Вообще бояться нечего, серьезно

Оцененная• вчера в 21:36
Ответ дляВсюди влазю
Сейчас совсем другие наркозы, не проецируйте ту ситуацию под свою. Это небо и земля. 20-30 лет назад многие говорили «три наркоза и сердце можно выкидывать», влияло очень. А еще раньше усыпляли хлороформом пациента(до середины 1930 х годов). Сейчас совершенно другие препараты
автор Всюди влазю • вчера в 21:36
Ответ дляЧу Ча
Дуже дякую за реальні відгуки, я ж не з Києва а маленького райцентра, хоча робитиму в приватному мед центрі з гарною репутацією який давно працює, і лікарю довіряю, а от той наркоз мені спати вже декілька днів не дає , до четверга треба наважиться і бути готовому
Ні за холодну воду• вчера в 21:37
Анестезіолог вас і заспокоїть
Оцененная• вчера в 21:39
Ответ дляВсюди влазю
Главное соблюдайте правила перед наркозом, нельзя пить/есть за определенное количество часов до наркоза (расскажет подробно анестезиолог) и все пройдет отлично
автор Всюди влазю • вчера в 21:46
Ответ дляОцененная
Дякую💗
КозацькаДуша• вчера в 21:47
А навіщо після родів наркоз?
Нормально все пройшло. Думайте про хороше і не загоняйтесЯ
Молчавочка• вчера в 22:07
Гістероскопія? Робила в грудні , теж боялась. Наркоз - це окремий вид мистецтва. Прокинулась, повалялась і пішла додому
З родзинкою• вчера в 22:08
Робила гістеро нещодпвно
Страх був, думки такі як у вас
Це нормально боятися, я не спала ночі.
Все пройшло добре, це не такий наркоз
Лікар мені пояснив це як мій антидепресант що я пʼю тільки в рази сильніше , мене це незаспркоїло.
Після наркозу було добре, аж дивно
В мене був хороший настрій )
Багиня• вчера в 22:11
Ответ дляКозацькаДуша
А навіщо після родів наркоз?
Якщо є потреба шити, шиють під наркозом.

Авторе, все буде гаразд! Ви ж не в сараї будете щось робити, а під наглядом анестезіолога.
автор Всюди влазю • вчера в 22:17
Ответ дляМолчавочка
Ні, інша процедура, не хочу деталізувати, не аборт

автор Всюди влазю • вчера в 22:19
Ответ дляБагиня

Звісно, лікарю довіряю , ви праві- шили під наркозом, я відчувала навіть як лампа обпікала, літала під стелею і бачила себе збоку, жах 😩, надіюсь цього разу буде по іншому
Говорю-балакаю• вчера в 22:37
Ой. Якщо чесно, то страшно очікувати. Але якщо хороший анастезіолог, то ви так солодко і міцно поспите. Мені аж сподобалося)
Говорю-балакаю• вчера в 22:39
Ответ длясаната888
Я оце в шоці. Тут по жіночому, вимушено робила і то хвилювалася, як на мене він вплине, які побочки. А ці дами, лягають під наркоз наче це якась безобідна процедура.
КозацькаДуша• вчера в 23:01
Ответ дляБагиня

Шиють під загальним?не знала
Teonaa• сегодня в 00:00
Тю
саната888• сегодня в 00:22
Ответ дляГоворю-балакаю
а вона так і каже - тю, процедура, в неї все ок, вона виглядає як ші зроблено, дуже гарно, неймовірно просто, ну супер супер, хз, в мене немає наркокіз, але кажуть люди знайомі що цього лякатися не треба, тим паче якщо по здоров´ю, головне здоров´я
Багиня• сегодня в 07:11
Ответ дляКозацькаДуша
Шиють під загальним?не знала
По-різному роблять. Але у мене, наприклад, стояв катетер про всяк випадок і мені ввели швидко туди препарат.