Голова колгоспу• Изменено 22 июля в 14:47
Пикми
Слышали это новомодное слово? Кто это в вашем понимании, есть такие в вашем окружении?
Леопардові панчохи• 22 июля в 14:58
а что тут думать
перевод - ’выбери меня’, для этого все средства хороши у девушек - декольте, другие обнажения, губы, сиськи и тд, у кого насколько денег хватит
в общем все те, кто мечтает быть содержанками
Жинси на дитину• 22 июля в 16:09
Пікмі - це узагальнення.
Пікмі усім своїм єством намагається виділитись, звернути і перетягнути на себе увагу. Не обов´язково декольте і визиваюча поведінка, справжня пікмі підлаштовується під бажання чоловіка. Наприклад, головна пікмі Південної Кореї Воньон з к-поп гурту Іve вміло балансує на грані дитячої милоти, невинності і визиваючої сексуальності, знаючи, що це все фетіши корейських чоловіків. Є дуже відоме відео, як вона їсть полуницю. Дівчата з її групи разом їли полуницю, їх знімали, і в той час, як інші спокійно собі чавкали ягодами, Воньон старанно підкреслювала свою невинність і особливість, обсмоктуючи маленькими шматочками нещасну полуницю.
Тож пікмі - вони різні. І так, в мене є молода родичка, яскраво виражена пікмі. Бачу її спілкування з чоловіками і трохи смішно з сторони - вона навіть сусідського діда намагається ’очаровать’ (не змогла підібрати слово українською).