Голова колгоспу• Изменено 22 июля в 14:47

Пикми

Слышали это новомодное слово? Кто это в вашем понимании, есть такие в вашем окружении?
Угги в горошек• 22 июля в 14:47
Дівчата, які стараються угодити чоловікам. Я така.
КАПСЛОЧНИЦА• 22 июля в 14:47
Слышала, какое-то очередное модное клеймо из тиктока.
Заліковий троль• 22 июля в 14:48
Це не палка з пальцем? Вчора дитина весь вечір просила купити.
Не пириживай• 22 июля в 14:50
Не знаю такого
Леопардові панчохи• 22 июля в 14:58
а что тут думать
перевод - ’выбери меня’, для этого все средства хороши у девушек - декольте, другие обнажения, губы, сиськи и тд, у кого насколько денег хватит
в общем все те, кто мечтает быть содержанками
Ласковая_львица• 22 июля в 15:02
Думала это палка с пальцем. Купила пару недель назад малой.
Жинси на дитину• 22 июля в 16:09
Пікмі - це узагальнення.
Пікмі усім своїм єством намагається виділитись, звернути і перетягнути на себе увагу. Не обов´язково декольте і визиваюча поведінка, справжня пікмі підлаштовується під бажання чоловіка. Наприклад, головна пікмі Південної Кореї Воньон з к-поп гурту Іve вміло балансує на грані дитячої милоти, невинності і визиваючої сексуальності, знаючи, що це все фетіши корейських чоловіків. Є дуже відоме відео, як вона їсть полуницю. Дівчата з її групи разом їли полуницю, їх знімали, і в той час, як інші спокійно собі чавкали ягодами, Воньон старанно підкреслювала свою невинність і особливість, обсмоктуючи маленькими шматочками нещасну полуницю.
Тож пікмі - вони різні. І так, в мене є молода родичка, яскраво виражена пікмі. Бачу її спілкування з чоловіками і трохи смішно з сторони - вона навіть сусідського діда намагається ’очаровать’ (не змогла підібрати слово українською).